Aizpildi anketas – novērtē kursus!

Cerams, ka ne jau pirmo reizi dzirdi vārdu salikumu "studiju kursu novērtējuma anketas" un zini, kas tās tādas ir. Tu taču apzinies to nozīmi un jau esi aizpildījis anketas par saviem rudens semestra kursiem, vai ne? Ja neesi, tad atceries – anketu rezultāti palīdz pasniedzējiem novērtēt savu studiju kursu stiprās puses un identificēt nepilnības, kuras jānovērš. Šādā veidā katra Tevis un Tavu kursa biedru godprātīgi aizpildītā anketa ir devums studiju kvalitātes uzlabojumam mūsu fakultātē. Tādēļ ver vaļā LUIS un meklē pogu "Kursu novērtējums", lai aizpildītu anketas. Tur vari bez bažām kritizēt neapmierinošos kursus (anketas ir pilnībā anonīmas) un uzslavēt labākos.

Īpaši lūdzam maģistrantus izteikt savas domas un vērtējumu par kursu Inovatīvās darbības pamatprasmes. Šis kurss aizvadītajā semestrī ieguva jaunu pasniedzēju un saturu, un kā BF Studentu pašpārvalde, tā fakultātes vadība vēlas zināt, vai studentiem šīs izmaiņas patika un ko vēl nepieciešams pilnveidot kursā.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.