Iegūsti 50% atlaidi dienesta viesnīcas īres maksai!

Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) sadarbībā ar Latvijas Universitātes Saimniecības pārvaldi (LU SaP) īsteno Sociālo programmu, kas radīta ar mērķi atbalstīt Latvijas Universitātes (LU) studentus, kuriem ir nepieciešama sociālā palīdzība, un piedāvā dienesta viesnīcās dzīvojošajiem studentiem iegūt līdz 50% atlaidi gultas vietas īrei. Ja Tu esi LU students, kuram ir apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, piesakies uz Sociālās programmas atbalsta saņemšanu!

Atbalsts tiek piešķirts uz piecu mēnešu periodu un kopumā atlaidi īres maksai ir iespēja saņemt līdz 10% studentu no kopējā LU dienesta viesnīcu īrnieku skaita.

Liels paldies LU SP un LU SaP Sociālajai programmai, pateicoties tai, pietaupu mammai kaut nelielas finansiālās rūpes, lai nodrošinātu manu studiju procesu,” pauž LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studente Elīna, aicinot arī citus studentus izmantot šo iespēju. Aigars, kas studē LU Sociālo zinātņu fakultātē, par Sociālās programmas piešķirto atbalstu saka: "Tā kā nāku no maznodrošinātas ģimenes, kurā katrs cents tiek skaitīts, piešķirtā atlaide dienesta viesnīcas īres maksai ir nozīmīgs atbalsts, lai nenāktos paralēli studijām 1. kursā meklēt darbu.”

Lai pieteiktos Sociālās programmas atbalstam, laikā no 2015. gada 14. janvāra līdz 30. janvārim ir jāiesniedz:

1. Obligātie pamatdokumenti: 

  • pieteikums atbalsta saņemšanai (atbilstoši paraugam Pieteikums_Socialas_programmas_atbalsta_sanemsanai);
  • Studentu servisa izsniegta izziņa par vidējo svērto atzīmi A un B daļas studiju kursos, bet, ja neesi iepriekš studējis LU, Studentu servisa izziņa ar uzņemšanas rezultātiem.

2. Papildus dokumenti:

  • kuri apliecina Tavas ģimenes apgrūtināto materiālo un sociālo stāvokli;
  • citi dokumenti, kuri var palīdzēt izvērtēt Tavu pieteikumu.

Dokumentu oriģinālus vai kopijas ar apliecinājumu par to patiesumu ir jāiesniedz LU SP birojā, Raiņa bulvārī 19, 144. telpā ar norādi “Sociālajai programmai” vai jānosūta pa pastu LU SP Birojam, Raiņa bulvārī 19, Rīga, LV – 1586 ar pasta zīmogu līdz pēdējam Sociālās programmas pieteikšanās datumam, vai jānosūta tos elektroniski, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, uz programma@lusp.lv NB!

Pirms pieteikšanās, lūgums rūpīgi iepazīties ar Sociālās programmas nolikumu (ir būtiskas izmaiņas!). Par atbalsta piešķiršanu lems LU SP apstiprināta komisija. Informācija par komisijas pieņemtajiem lēmumiem tiks paziņota 15 darba dienu laikā pēc Sociālās programmas pieteikšanās termiņa beigām.

Jautājumus vari uzdot, rakstot uz e-pastu maira.belova@lusp.lv

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *