Konkurss – “Fakultātes Basketbola tribīnēs”

KAS TAS IR?

Konkurss Fakultātes basketbola tribīnēs risinās jau otro gadu un to organizē Latvijas Universitātes Sporta Servisa Centrs, sadarbojoties ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. Konkursa ietvaros LU studenti veido fanu atbalsta grupas, kas kopīgi, izmantojot atraktīvus saukļus, fanu atribūtiku u.c. elementus atbalsta LU basketbola komandu Aldaris LBL mājas spēlēs, vienlaicīgi cīnoties par iespējami augstāku žūrijas vērtējumu, lai kvalificētos finālam.

KĀDS IR KONKURSA MĒRĶIS?

Konkurss veicina ne tikai basketbola atpazīstamību Latvijas Universitātē, bet arī lieliski sekmē studiju biedru saliedētību, atbalstot savas augstskolas basketbola komandu, paralēli veicinot studentu patriotismu pret savu augstskolu. LU basketbolsiti to jau ir pierādījuši, ka #studentiVAR spēkoties un uzvarēt arī profesionāļu komandas. Vēl lieliskāk to paveikt kopā ar skaļu atbalstu tribīnēs!

KAS PIEDALĀS KONKURSĀ?

Konkursā aicinātas piedalīties Latvijas Universitātes studentu veidotas komandas, kurām nav obligāti jābūt saistītām ar fakultātes studentu pašpārvaldi, kā arī vienu fakultāti drīkst pārstāvēt vairākas komandas. Esat atraktīvi kursa biedri un vēlaties ārpus studiju piedzīvojumus? Tad konkurss domāts tieši jums!

KAD UN KĀ NOTIEK KONKURSS?

Konkurss risinās no 30.novembra līdz 11.februārim. Lai kvalificētos lielajam finālam, kas risināsies 11.februārī spēles LU – VEF Rīga laikā, fanu komandai ir jāsasniedz TOP 4 augstākais žūrijas vērtējums kādā no priekšsacīkšu spēlēm. Fanu komandas drīkst piedalīties neierobežotā skaitā spēļu un finālistu noteikšanā vērā tiks ņemts augstākais vērtējums.

Atlikušās priekšsacīkšu spēles:
       – 21.01. 19:30 LU – BK Saldus (trešdiena)
       – 25.01. 18:00 LU – BK Jelgava (svētdiena)
       – 08.02. 18:00 LU – Liepāja/Triobet (svētdiena)

Fināls
       – 11.02. 19:30 LU – VEF Rīga (trešdiena)

KAS VĒRTĒ KONKURSA NORISI?

Katru konkursa kārtu vērtē pieci žūrijas locekļi sekojošā sastāvā: 2 LU SP pārstāvji, 2 BK LU pārstāvji un 1 LU vadības pārstāvis. Žūrijas komisijas priekšsēdētājs ir BK LU mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Dārznieks.

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi, Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.