Piesakies mācību treniņam darbam ar skolēniem un iegūsti apmaksātu praksi!

Studē eksaktās zinātnes un Tev patiktu strādāt ar skolēniem? Līdz 19.01. piesakies mācību treniņam darbam ar skolēniem un iegūsti apmaksātu praksi LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrā!

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs uz profesionālu treniņu darbam ar skolēniem aicina studentus un citus interesentus, kuri studējuši kādā no ķīmijas, fizikas, bioloģijas, matemātikas, dabaszinātņu jomām.

Četru mēnešu laikā (kopā 5 nodarbības) centra ekspertu vadībā interesenti iemācīsies profesionāli veidot un vadīt eksaktās nodarbības, organizēt darbnīcas un pasākumus skolēniem. Labākajiem studentiem tiks piedāvāta apmaksāta prakse un turpmāka sadarbība ar centru darbā ar skolēniem. Pateicoties naftas produktu transportēšanas uzņēmuma SIA “LatRosTrans” finansiālam atbalstam, nodarbības studentiem būs bezmaksas.

Treniņam jāpiesakās līdz 19.janvārim.

Plašāka informācija pielikumā.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.