Piesakies Iespējamajai misijai un iegūsti kvalifikāciju strādāt skolā arī pēc misijas pabeigšanas!

Izglītības programma Iespējamā misija līdz 3. martam aicina pieteikties dažādu specialitāšu zinošus un mērķtiecīgus pēdējā kursa studentus un augstskolu absolventus, kuri vēlas kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem, ietekmēt sabiedrības nākotni un vienlaikus sekmēt personīgās karjeras izaugsmi. Programmas ietvaros, dalībnieki divus gadus strādā par pilna laika skolotājiem Latvijas skolās un pasniedz savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. IM ir dalībnieki, kuri pirms tam vairums nav studējuši pedagoģiju vai domājuši, ka varētu kļūt par skolotāju, taču saskatījuši tajā izaicinājumu.

Kā IM dalībnieks, Tu iegūsi priekšrocības, kuras augstu novērtējuši līdzšinējie programmas dalībnieki:

  • motivējošu darba vidi – līdztekus darbam skolā katru otro nedēļas nogali divu gadu garumā piedalīsies intensīvās praksē balstītās bezmaksas mācībās, kurās apgūsi mācīšanas un vadības prasmes. Saņemsi individualizētu profesionāļu atbalstu, kas palīdzēs izvērtēt un pastāvīgi uzlabot darba kvalitāti, kā arī papildus skolotāja algai divus gadus saņemsi mācību stipendiju 200 eiro apmērā. Absolvējot programmu, iegūsi kvalifikāciju jeb tiesības strādāt skolā arī turpmāk!
  • izaugsmes un pilnveidošanās iespējas – IM absolventi atzīst, ka IM un skolā gūtā pieredze attīsta spēju efektīvāk komunicēt un organizēt citus darbam, izprast savu un citu uzvedību un rīcības motīvus, objektīvi izvērtēt paveiktā darba kvalitāti, izvirzīt īstermiņa un ilgtermiņa mērķus gan sev, gan citiem, kā arī efektīvi plānot laiku mērķu sasniegšanai.
  • gandarījumu pašam un labumu sabiedrībai – kļūstot par IM dalībnieku un skolotāju, tev būs iespēja sekmēt katra bērna izaugsmi, īstenot pozitīvas pārmaiņas skolā, kā arī ietekmēt sabiedrības nākotni jau tagad.

Vairāk par ieguvumiem lasīt šeit!

Līdz šim 81 Latvijas skolās strādājuši vai šobrīd strādā 112 IM dalībnieki, no kuriem 69 ir programmas absolventi. No LU atlasi izturējuši un par dalībniekiem kļuvuši 67 absolventi. Lai pieteiktos IM, vispirms jāreģistrējas pieteikuma anketas saņemšanai piesakies.iespejamamisija.lv. Rosinām šo aicinājumu pārsūtīt arī saviem draugiem vai paziņām, kuriem šis būtu saistoši.

Uzzini vairāk:

Kontaktinformācija: info@iespejamamisija.lv, + 371 26414583

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *