Valentīndienas balle „Back to 90’s”

Tuvojas gada mīlestības pilnākie svētki un tas nozīme, ka jau pavisam drīz klāt būs arī Valentīndienas balle mūsu pašu Zellijā!

Šogad tā iegūs 90-to gadu nokrāsas. Jā, jā, tieši 90-tajos notika filmas „Titāniks” pirmizrāde, bet šoreiz tas nav attaisnojums, lai nenāktu ballēties, jo balle notiks dienu pirms lielās mīlētāju dienas, proti, piektdien 13.februārī. Kur nu vēl maģiskāk! Tomēr jāpiebilst, ka no datuma nav jābaidās, jo visus melnos garus un pat sātānu atbaidīs datoriķu, biologu un fizmatu lielā mīlestība pret tuvojošos pavasari.

Sāksim 22:00. Stundu vēlāk uz skatuves kāps grupa „The Citizens”. Rītu sagaidīsim kopā ar DJ 90-to gadu mūziku. Kājas varēs izlocīt ne tikai grupas spēlētajā pavadījumā, bet šoreiz arī īpaši izveidotā Dance Floor stūrītī, būs iespēja paspīdēt ar zināšanām viktorīnā un, kā jau ierasts, balss saites kārtīgi izvibrinās karaoke.
Ieejas kartes  iespējams iegādāties FMF, DF un BF studentu pašpārvalžu telpās no 9.februāra!

Iepriekšpārdoanā: Vienvietīgā karte 3 EUR, divvietīga 6 EUR. Balles dienā: 3.50 EUR personai.

Neloģiski? Divvietīgā karte ir lieliska iespēja uzaicināt savu esošo vai topošo sirdsāķīti uz balli! Baumo, ka divvietīgās kartes īpašniekus sagaida kāds mazs, bet patīkams pārsteigums…

Galdiņi būs! Lai rezervētu galdiņu, zvani Annijai – 22135705. Galdiņu var rezervēt ne mazāk kā 4 personām! Vienas sēdvietas cena 0.50 EUR. 

Dresscode: tematisks

Pašsaprotami, bet tomēr – aizliegts ienest stikla taru!

Šis ieraksts tika publicēts Kultūra, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *