Eksakto zinātņu diena 2015

Hei! Vai tu esi vidusskolēns? Zini, kas ir „Eksakto zinātņu diena”? Tā ir diena, kad Tu vari būt studentu vidū, risināt uzdevumus, kurus risina studenti, un vienkārši labi pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem. Ik gadu „Eksakto zinātņu dienu” rīko Latvijas Universitātes studentu pašpārvaldes. Šogad tā notiks 18.aprīlī. Dienas gaitā Tu apmeklēsi Datorikas, Ķīmijas, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu, Bioloģijas fakultātes. Fizikas un matemātikas fakultātes posms būs izvietots kādā no minētajām fakultātēm. Katrā fakultātē Tevi sagaidīs atraktīvi uzdevumi un iespēja cīnīties ar citām komandām no visiem Latvijas reģioniem. Plānots, ka pasākumā piedalīsies līdz 18 komandām. Lai nepalaistu garām šo pasākumu, Tev ir:

• Jāizveido 5 skolēnu komanda.
  • No 2. marta līdz 20. martam jāizpilda pieteikuma anketa.
  • No 21. marta līdz 10. aprīlim jāiesūta mājas darbs. Mājas darbā būs jāizveido video, plakāts, eseja, dzejolis, prezentācija vai kāda cita formāta darbs, kurā jūsu komanda parādīs, kā izprotat mājas darba tēmu. Tēmu uzzināsiet 21. martā.
  • Jāierodas pasākumā 18. aprīlī.

Ar plašāku noteikumu aprakstu var iepazīties nolikumā.

Pasākuma video skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=YUeh_uBgvOA&feature=youtu.be

Ja radušies kādi jautājami vai neskaidrības, droši raksti Toms.Vavere@gmail.com.

Esi students? Vēlies palīdzēt pasākuma tapšanā? Tev ir iespēja gan veidot un vadīt uzdevumus 18. aprīlī, gan arī kļūt par "vadātāju" kādai no komandām. Lai kļūtu par svarīgu cilvēku skolēnu padarīšanā par nākamajiem dabaszinātniekiem, raksti uz ēpastu puzo.evelina@gmail.com un piesakies!

Pasākumu rīko Latvijas Universitātes Ķīmijas, Fizikas un matemātikas, Datorikas, Bioloģijas, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāšu studentu pašpārvaldes sadarbībā LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru. Pasākumu atbalsta „Piebalgas alus”, žurnāls „Uzzini”, maiznīcu „Flora” un zinātnes centrs „AHHAA”.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.