Apgūsti pasaulē atzītāko citēšanas datubāzu Web of Science un Scopus funkcijas!

Šo ceturtdien, 5. martā plkst. 15:00 Latvijas Universitātes Bibliotēkā Kalpaka bulv. 4 (206. telpā) notiks bezmaksas mācību nodarbības, kuru laikā tiks demonstrētas pasaulē atzītāko citēšanas datubāzu Web of Science un Scopus funkcijas. Web of Science un Scopus LU akadēmiskajam un administratīvajam personālam nodrošina vienotu piekļuvi informācijai par publikācijām nozīmīgākajos zinātniskajos žurnālos un to citēšanu, kas ļauj izvērtēt publikāciju autoru zinātniskos sasniegumus.

Nodarbību norise:

plkst. 15:00 – Web of Science

plkst. 15:45 – Scopus

Pieteikšanās elektroniski.

Nodarbību laikā klātesošajiem būs iespēja praktiski trenēt prasmi strādāt ar konkrētajiem e-resursiem. Lūgums uz nodarbību ņemt līdzi savu datoru.

Web of Science ietverta nozīmīgākā zinātniskā informācija par vairāk kā 12 000 žurnāliem dabaszinātnēs, sociālajās, humanitārajās zinātnēs un mākslā, piedāvājot rakstu bibliogrāfisko un citēšanas informāciju, kopsavilkumus un citu informāciju. Datubāze piedāvā plašas meklēšanas, atlases un rezultātu analīzes iespējas. Sākot ar šo gadu, datubāzē pieejamas papildus iespējas – citējamības indekss publikācijām grāmatās, unikāls citēšanas datu avots dzīvības zinātnēs, u.c.

Scopus ir izdevniecības Elsevier daudznozaru zinātnisko publikāciju bibliogrāfiskās un citēšanas informācijas datubāze, kas satur gandrīz 20 000 žurnālus no aptuveni 5000 izdevējiem un 4,6 miljonus konferenču materiālus. Scopus pieejami arī rakstu kopsavilkumi. Tā ir iespēja meklēt funkcionāli ērtā vidē.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *