Dirty Deal Teatro aicina uz izrādi ZUDUSĪ ANTARKTĪDA

Teātris "Dirty Deal Teatro" aicina bioloģijas, ģeogrāfijas, vides zinātņu studentus un speciālistus uz jauno izrādi ZUDUSĪ ANTARKTĪDA 3. un 7. martā plkst. 19:00. Studentiem, skolēniem un pensionāriem biļete uz izrādi maksā vien 5 eur.

Izrāde stāsta par zinātniekiem, kuri visu savu mūžu veltījuši Antarktīdas izpētei, atklādami daudzas jaunas, pārsteidzošas dzīvības formas un to pielāgošanos vietējiem apstākļiem. Taču pēdējos gados šie paši cilvēki ir spiesti noskatīties, kā viņu nesen atklātā, iepazītā un iemīlētā pasaule pēkšņi sāk pazust – Antarktīda ir vieta, kur viskrasāk novērojamas globālās klimata pārmaiņas. Tas būs stāsts par ekoloģisko katastrofu, kas šobrīd norisinās tūkstošiem kilometru attālumā, bet jau tuvākajās desmitgadēs skars mūs visus.

Izrāde „Zudusī Antarktīda” balstīta uz ievērojamā jūras biologa Džeimsa Maklintoka grāmatas "Lost Antarctica". Iestudējuma veidotāji dramaturgs Jānis Balodis un režisors Valters Sīlis jau iepriekš sadarbojušies vairākos augstu novērtētos iestudējumos. Kopā viņi veidojuši tādas „Dirty Deal Teatro” izrādes kā „Mārupīte”, „Visi mani prezidenti”, „Nacionālais attīstības plāns”, Latvijas Nacionālā teātra izrādi „Pieaugušie”. Pie izrādes „Zudusī Antarktīda” strādājuši arī scenogrāfe Ieva Kauliņa un komponists Edgars Raginskis. Izrādē spēlē aktieris Toms Liepājnieks.

Izrādes video – http://youtu.be/ntNHkwbEAD4

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://bit.ly/AntarktidaBP.
Biļešu cena: 9 eur; studentiem, skolēniem un pensionāriem: 5 eur.

Vairāk informācijas par izrādi: ZUDUSI ANTARKTIDA Dirty Deal Teatro

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *