Kultūras apmaiņas programma – paplašini zināšanu horizontu!

Kultūras apmaiņas programma (KAP) meklē jaunus dalībniekus sākot no 2015. gada 1. marta līdz 13. aprīļa pusnkatij, lai viņus apvienotu 3 mēnešu garā aktivitāšu programmā, kuru laikā dalībnieki varētu dalīties savā kultūras pieredzē. Tā ir lieliska iespēja ne tikai iepazīt atšķirīgu kultūru nacionālos vaibstus, bet arī iegūt jaunus draugus, tai pat laikā laužot stereotipus, kuri grauj patieso kultūru izpratni.

Kultūras apmaiņas programma (Culture Exchange Program) – tā ir vieta ikvienam studentam, kurš vēlas gūt jaunas zināšanas par citām kultūrām un to ietvaru. Ja esi latviešu vai ārzemju students, tad Kultūras apmaiņas programma ir tieši TEV! Nebaidies būt atvērts, aktīvs un draudzīgs – tā ir iespēja iegūt jaunus draugus un lietderīgi pavadīt no studijām brīvo laiku!

Un tātad – ko mēs projektā kopīgi darīsim? Galvenais projekta mērķis ir vismaz 2 reizes mēnesī sapulcināt ārzemju un latviešu studentus kopīgām satikšanās reizēm, lai iepazītu viens otra kultūru. Tikšanās reizes ir iedalītas 2 kategorijās – no 6 tikšanās reizēm 4 būs oficiālās, kur kopīgi sastrādāsimies un piedalīsimies interesantās diskusijās par un ap kultūru, bet atlikušajās 2 – nodosimies Rīgas un Latvijas iepazīšanai ar dažādu uzdevumu un ekskursiju palīdzību. Lai veicinātu sadarbību un komunikāciju dalībnieku starpā, organizatori ir ieplānojuši arī dažādas grupu aktivitātes starp tikšanās reizēm, kā arī neoficiālās tikšanās reizes, kurās dalībnieki brīvākā atmosfērā varēs labāk iepazīt viens otru.

Tomēr – kādi ir Kultūras apmaiņas programmas mērķi? Atbilde ir pavisam vienkārša – šī programma ir izveidota, lai nodrošinātu toleranci un stiprinātu piederības saikni starp latviešu un ārzemju studentiem, ļaujot viņiem piedalīties dažāda veida ar kultūru saistītās aktivitātēs. Piedaloties interesantos uzdevumus un iesaistoties diskusijās, dalībniekiem būs iespēja iepazīt vienam otru un katras valsts unikālos kultūras aspektus. Mūsdienu pasaulē būtiska ikdienas daļa ir jaunu prasmju un spēju apguve, kura nodrošina panākumus saskarsmē ar citiem, tādēļ ar šo projektu organizatori vēlas panākt ne tikai ārzemju studentu integrāciju latviešu studentu vidē, bet arī ļaut tās dalībniekiem attīstīt katra individuālās spējas, dot jaunas zināšanas un pieredzi.

Mūsu absolūtais mērķis ir apvienota un saliedēta studentu vide, kur vieta ir abiem – gan latviešu, gan ārzemju studentiem, tādēļ viss projekts ir balstīts uz sadarbības, cieņas un ārzemju studentu integrācijas principiem.

Aktīvākajiem dalībniekiem būs iespējas laimēt jaukas un vērtīgas balviņas no Kultūras apmaiņas programmas sponsoriem!

Ko TU vēl gaidi? 2015. gada pavasara semestra pieteikšanās ir no 1. marta līdz 13. marta pusnaktij šeit

 https://docs.google.com/forms/d/1eeHyZJqqFgncJEwy3cJueYtcFHrawrBoNp2u-xHSiqs/viewform

 

Plašākai informācijai raksti uz: culture.exchangep@gmail.com, vai meklē mūs: Facebook.com/CultureEP, Twitter @CEP_15 vai arī Instagram @CEP_15

 

Relīzi sagatavoja Marta Suveizda.

Šis ieraksts tika publicēts Apmaiņas pieredze, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *