Spēļu vakars 25.03.

• Vai atceries, kā bērnībā, spēlējot spēles, iepazinies un sadraudzējies ar kaimiņiem?
  • Vai atceries saldo uzvaras garšu?
  • Varbūt esi trenējies un uzlabojis prasmes, lai atspēlētos?

Studentu pašpārvalde izaicina tevi uz vienu vakaru atteikties no jebkādām digitālā formāta spēlēm un pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā ar jauku kompāniju, spēlējot galda spēles.

Varēsi sacensties un iepazīties ar kaimiņiem no LU Bioloģijas fakultātes, Ekonomikas un kultūras augstskolas un Valsts policijas koledžas. Par dažādām galda spēlēm būs parūpējies mūsu atbalstītājs “LUDO“. Uzkodas pārtraukumos un atelpas brīžos nodrošina Pērnes čipsi, par saldummīļu labsajūtu rūpējas Fazer, bet enerģiju neļauj zaudēt RedBull. Droši ņem līdzi arī savu krūzīti, jo būs arī iespēja dabūt siltu tēju vai kafiju.

Nesēdi mājās, pieņem izaicinājumu un tiekamies 25. martā plkst. 17:00!

Šoreiz spēlēsimies gan 51., gan 58. auditorijā.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.