”Sporta nakts” 26.martā pulcēs futbola, florbola, pludmales volejbola un strītbola spēlētājus

26. martā Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā tiks aizvadīts vērienīgs Latvijas Universitātes Sporta servisa centra (LU SSC) organizēts studentu sporta pasākums ,,LU pavasara Sporta nakts 2015’’, kur vienkopus tiks aizvadītas sacensības mini-futbolā, mini-florbolā, pludmales volejbolā un strītbolā. Pieteikšanās kādam no sporta veidiem ilgs līdz 25.marta vakaram.

Neskatoties uz to, ka sporta nakts turnīri Latvijas Universitātē kļuvuši jau par neatņemamu studentu ārpusstudiju procesa sastāvdaļu, gaidāmā pasākuma organizatori uzsver, ka šis būs trešais sporta nakts pasākums, kas pulcēs LU studentus 4 sporta veidos vienlaicīgi. Līdzīga formāta turnīrs notika jau pērnā gada rudenī, kad tas guva necerēti plašu atsaucību, tādēļ turnīra organizatori nolēmuši neapstāties un šāda formāta sacensības turpināt piedāvāt arī šajā akadēmiskajā semestrī. Sacensības futbolā, florbolā, pludmales volejbolā un strītbolā tiks aizvadītas Rīgas Olimpiskā Sporta centrā pieejamajās sporta spēļu zālēs. Ņemot vērā, ka florbola un volejbola nakts turnīri mūsu augstskolā risinās regulāri, tieši strītbola un futbola cienītājiem tā būs unikāla iespēja izmēģināt aktīvu sportošanu visas nakts garumā. Paredzams, ka visu sporta veidu sacensības sāksies plkst. 23:00.

Futbola un florbola sacensības risināsies 3×3 ar vārtsargiem, strītbolā komandu dalībnieku skaits būs pieņemtā skaitā (3×3), savukārt pludmales volejbolā komandas veidos dueti no viena vīrieša un vienas sievietes. Katra sporta veida turnīru organizēs pieredzējuši attiecīgo sporta veidu funkcionāri Latvijas Universitātē. Tāpat ikvienam Sporta nakts dalībniekam būs iespēja piedalīties ''LU dragreisā'', kas ir 30 metru skrējiens, vienlaicīgi uz starta sacenšoties 2 dalībniekiem. Uzvarētājs turpinās cīņu, līdz turnīra noslēgumā tiks noskaidrots visātrākais LU sprinteris! 

Plašāka informācija par gaidāmo turnīru, sacensību nolikums un pieteikuma anketa atrodama http://www.draugiem.lv/lunaktsturniri

Svarīgi zināt: 

·Komandu skaits katrā sporta veidā ir ierobežots.

·Ņemot vērā, ka katra sporta veida spēļu kalendāri netiks savstarpēji saskaņoti un komandu skaits ir ierobežots, viens students drīkst piedalīties tikai vienā sporta veidā (izņemot ''LU dragreisā'').

Pieteikšanās ilgs līdz 25.marta plkst. 23:59.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *