Starptautisko Zinātnisko konferenču konkurss 2015

Vai vēlies bagātināt savas zināšanas, piedaloties ievērojamā savas nozares konferencē? Tev ir iespēja  saņemt līdzfinansējumu tā realizēšanai.

BF SP organizē Starptaustisko Zinātnisko konferenču konkursu (SZKK). Konkursa mērķis ir materiāli atbalstīt LU BF studentus, lai tiem būtu iespēja apmeklēt zinātniskās konferences, tādējādi palīdzot studentiem spert pirmos soļus zinātnē un veicinot zinātnes attīstību LU BF. Konkursā var piedalīties LU BF bakalaura un maģistra studiju programmās studējošie.

Pretendenti sagatavo pieteikumu, izklāstot savu ideju un izmaksu aprēķinu. Šos pieteikumus izvērtē komisija, kas sastāv no BF SP biedriem un akadēmiskā personāla pārstāvjiem. Vērtēta tiek izvēlētās tēmas aktualitāte tās nozarē, zinātniskās konferences apmeklēšanas akadēmiskā vērtība, dalības veids zinātniskajā konferencē, pieteikuma aprakstā formulētā ideja, mērķis, tēmas aktualitāte. Finansējumu piešķir zinātnisko konferenču dalības maksai, ceļošanas un uzturēšanās izdevumiem. Vienam pretendentam tiek piešķirts līdz 140 EUR liels finansējums, bet kopējais konkursa finansējums ir 500 EUR.

2015. gadā pietikumi SZKK tiek pieņemti no 6. marta līdz 16. oktobrim.

Ņem vērā, ka pirms konferences tev būs jāpaspēj nokārtot vēl dažas formalitātes piešķirtā finansējuma izmantošanai, tādēļ neatliec pieteikuma rakstīšanu un iesniegšanu uz pēdējo brīdi.

Ar konkursa nolikumu un pieteikuma anketu vari iepazīties ŠEIT un 129. telpā. Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar konkursu, vērsies ar tiem pie BF SP Akadēmiskās komisijas vai rakstot uz lubfsp@gmail.com.

Tepat vari arī iepazīties ar pirmo konkursa laureātu atsauksmēm par SZKK:

Jēkaba atskaite

Andas atskaite

Egijas atskaite

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Konferences, Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *