“Universitātes kauss” gaida visus skriet/meklēt gribošos!

Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu, Ķīmijas un Bioloģijas fakultātes Studentu pašpārvaldes ielūdz visus interesentus piedalīties telpu orientēšanās sacensībās trīs posmos “Universitātes kauss”. “Universitātes kauss” ir turpinājums iepriekšējā gadā notikušajām sacensībām "Alberta kauss", kas norisinājās Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē un pulcēja lielu interesentu pulku, kurā bija sastopami gan studenti un pasniedzēji, gan profesionālu orientēšanās klubu dalībnieki un absolventi ar savām atvasēm.

Nenokavē iespēju vēl pēdējo reizi pasportot savā fakultātē, jo jau nākamgad šajā laikā biologi, ģeogrāfi un ķīmiķi studēs un dzīvos ērtajās un modernajās Akadēmiskā centra Torņakalns telpās!

Piedalies visos trīs posmos “Alberta kausā”, “Valdemāra kausā” un “Kronvalda kausā”!

15. marts – Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Alberta iela 10. Brīvais starts no pl. 12.00;

22. marts – Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte, Kr. Valdemāra iela 48. Brīvais starts no pl. 12.00;

26. marts – Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultāte, Kronvalda bulvāris 4. Brīvais starts no pl. 16.00.

Dalībnieki katrā posmā tiks vērtēti atsevišķi dāmu un kungu kategorijās. Vienlaikus dalībnieki var piedalīties arī komandu sacensībās. Komanda – tā var būt gan kursa vai fakultātes biedru pulciņš vai nopietns orientēšanās klubs. Komandu ieskaitē tiks ņemti vērā komandas divu labāko kungu un divu labāko dāmu rezultāti, bet, lai komanda tiktu ieskaitīta kopvērtējumā, katrā posmā jāpiedalās vismaz diviem kungiem un divām dāmām no komandas.

Piedalīties noteikti vari arī tad, ja pirmo reizi dzirdi vārdu salikumu "telpu orientēšanās" vai ja lieliski pavadīji laiku “Alberta kausā”!

Piesakies, aizpildot elektronisko pieteikumu (spied šeit) vai sacensību dienā uz vietas. Reģistrējoties uz vienu posmu, uz atlikušajiem nav jāveic atkārtota reģistrācija. Konkursa nolikums: www.ej.uz/universitateskauss

Sacensības ar balvām atbalsta karšu izdevniecība „Jāņa sēta”, "Fazer", “Piebalgas alus” un OK “Alnis”.

Nāc orientēties! Pavadīsim laiku aktīvi un jautri kopā!

Ziedojums par dalību (katrā posmā)

Latvijas Universitātes studentiem, uzrādot studenta apliecību – vismaz 1 EUR. Citiem – vismaz 2 EUR. Ziedojuma apmaksa sacensību norises laikā uz vietas.

Seko sponsoriem sociālajos tīklos:

„Jāņa sēta” – https://www.facebook.com/karteslv?pnref=lhc

"Fazer" – https://www.facebook.com/fazerlatvija?fref=ts

“Piebalgas alus” – https://www.facebook.com/Piebalgasalus?fref=ts

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *