Zinātniskās literatūras konkurss 2015

Lieliskas ziņas topošajiem zinātniekiem!

Vai esi noguris no mūžīgās rakāšanās maksas datubāzēs, nezinot kur, kā un ko atrast? Vai Tev ir zināma literatūra, kurā nepieciešamā informācija ir apkopota, bet pietrūkst finanšu resursu, lai to iegādātos? Tad LU BF SP organizētais „Zinātniskās literatūras konkurss” (ZLK) ir domāts tieši Tev! Konkursa būtība ir iespēja iegūt vajadzīgo literatūru uz studiju darba izstrādes laiku, netērējot kaudzi naudas. Pēc tam šī literatūra nonāks fakultātes bibliotēkā, lai arī citi studenti to varētu izmantot.

 

 

Līdz 2015. gada 17. aprīlim iepazīsties ar konkursa Nolikumu (pielikumā), noskaidro, kur un par kādu cenu var iegādāties attiecīgo lasāmvielu, un aizpildi Anketu* (Nolikuma beigās)!

 

Lūk, ko par savu dalību konkursā saka 2014. gada pavasara semestra laureāte, toreiz bakalaura 2. kursa studente Anna:

"Piedalījos Zinātniskās Literatūras konkursā, jo vēlējos iegūt pilnīgāku un plašāku informāciju par savā kursa darba tēmā apskatīto organismu grupu – dienastauriņiem. Diemžēl, birokrātisko līkloču dēļ, abas manis pasūtītās grāmatas – " Dispersal ecology" un "Lepidoptera and conservation" ieradās pie manis samērā vēlu un man neizdevās pietiekami iepazīties ar pasūtītajā literatūrā pieejamo informāciju. Tomēr vienā no grāmatām izdevās atrast mazāk tradicionālu dienastauriņu uzskaites  metožu aprakstus. Tāpēc kursa darbā šīs grāmatas bija noderīgas, neskatoties uz lielo steigu. Tā kā savu bakalaura darba pētījumu turpināšu par dienastauriņiem abas grāmatas varēšu izmantot noslēguma darba rakstīšanā un domāju, ka šī literatūra noderēs arī studentiem pēc manis."

 

Jāpiebilst, ka uz esam mācījušies no pieredzes, un literatūras iegādes process kļuvis labāk saprotams un vienkāršots, tādēļ no birokrātijas jābaidās nav. Ja saņemsi atbalstu, Tev pašam gan būs jānokārto ar grāmatu iegādi saistītie jautājumi, taču tas nav grūti, un BF SP vajadzības gadījumā Tev palīdzēs. Šajā konkursa kārtā kopumā pieejams 500 € liels finansējuma fonds.

 

LU BF SP ZLK Nolikums

 

Mazliet detalizētāka instrukcija par to, kā pareizi aizpildīt pieteikuma anketu:

 

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Konkursi, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *