Aicinām Tevi uz Studentu pavasara talku LU Botāniskajā dārzā!

            Saulīte spīd vairāk, putniņi čivina skaļāk, zāle kļūst zaļāka, puķes un koku lapas jau plaukst – ilgi gaidītais pavasaris ir klāt! Pavasara skaistajā laikā tā vien gribas uzkavēties svaigā gaisā un baudīt skaisto visapkārt, jo tikai reti kurais spēj mierīgi nosēdēt mājās. Pavasaris ir laiks, kad norisinās tradicionālais un studentu vidū ļoti iemīļotais pasākums – Studentu pavasara talka. Šogad Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina uz Studentu pavasara talku 25. aprīlī, kas norisinās Vislatvijas Lielās talkas ietvaros Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā Kandavas ielā 2.

            LU SP rīko Studentu pavasara talka LU Botāniskajā dārzā, jo tā ir vieta kā paradīzes saliņa neskaitāmo galvaspilsētas namu un automašīnu ņudzeklī, kur studentiem un mācībspēkiem ir iespējams atpūsties no studiju procesa, glābties no ikdienas steigas un izpaudīt dabas pārsteidzošo daudzveidību un skaistumu. Šī gada Studentu pavasara talkas ietvaros LU SP aicina studentus, mācībspēkus, draugus no citām augstskolām un visus, kuri vēlas labi pavadīt laiku, uz kopīgu pastrādāšanu un pikniku pēc darba. Talkas sākums paredzēts plkst. 11.00. Talcinieki tiks nodrošināti ar atkritumu maisiem, darbarīkiem un cimdiem, bet noteikti nekautrējies ņemt līdzi savus darba rīkus un cimdus, jo darba rīki un cimdi būs ierobežotā skaitā, kā arī, lai darbi ritētu vēl raitāk!

            Diena svaigā gaisā, pikniks, laba mūzika un gandarījums par labi padarītu darbu tiek garantēts, ja atnāksi uz Studentu pavasara talku! Paralēli talkai norisināsies ikgadējās sacensības par aktīvākās fakultātes titulu, tāpēc līdzi aicini arī savus kursa biedrus un citus fakultātes biedrus. Fakultāte, kura sevi talkā būs pārstāvējusi ar vislielāko studentu un mācībspēku skaitu, iegūs pārsteiguma balvu. Fakultātes pārstāvju skaits tiks fiksēts līdz plkst. 12:00, tāpēc ierodies laicīgi! Ja dosies uz talku, apzīmējies Facebook pasākumā (https://www.facebook.com/events/1554333971497035/)!

            Talciniekus darbā atbalstīs studentu draugi – Fazer, Piebalgas alus un Latvijas Valsts meži.

            Līdz talkas vietai LU Botāniskajā dārzā (Kandavas iela 2) var nokļūt ar:

  • 4; 4z; 37; 41; 21; 38; 46; 54 autobusu,
  • 9; 25 trolejbusu,
  • 4. Tramvaju (pietura: Dzirciema iela).

Jautājumu gadījumā sazinies ar Studentu pavasara talkas galveno organizatori Mairu Belovu (maira.belova@lusp.lv; tālr.: 26216294).

Šis ieraksts tika publicēts Citi raksta, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *