Fizmatdienas 2015 – fizmati ielūdz!

Sveiciens visiem oranžajiem un viņu draugiem!

Pavasaris ir pilnīgi un galīgi iestājies, kas nozīmē, ka Fizmatdienas ir teju, teju klāt! Gada 13. nedēļa jeb 27.04. – 03.05. ir laiks, kad Fizmatdienas norisināsies pilnā plaukumā!

Kas tad padomā šogad? 

 

Pirmdiena (27. aprīlis) solās sniegt virkni ievērības cienīgu pasākumu – vingrosim oranžajā rīta rosmē uz Akmens tilta, būsim skaļi un oranži, sadziedoties gājienā, baudīsim atklāšanas pasākumu, ko sniegs mūsu pašu tik ļoti mīļais jauktais koris „AURA” diriģenta Edgara Vītola vadībā, kā arī noslēgsim šo lieliski aizvadīto dienu ar ne mazāk lielisku ballīti Folkklubā „ALA”, kur uzstāsies neviens cits kā „Oranžās Brīvdienas”!

 

Otrdiena (28. aprīlis) sniedz izvēles iespēju – piedalīties fizmatu orientierī, kas ir komandu orientēšanās sacensības ar lieliskām balvām no mūsu sadarbības partneriem; otrs variants ir  pavadīt vakaru foršā kompānijā, atnākot uz galda spēļu vakaru, kur klasisko spēļu klāstu papildinās kas jauns un iepriekš nebijis!

 

Trešdiena (29. aprīlis) būs viena no gaidītākajām nedēļas dienām, jo tieši šajā dienā notiks Personību vakars! Šogad ar savu klātbūtni mūs pagodinās trīs personības: fiziķis, LU rektors Mārcis Auziņš; matemātiķe, Izglītības un Zinātnes ministre Mārīte Seile; matemātiķis, „Latvijas Pasts” vecākais finanšu analītiķis Pēteris Bandurins. Tiks godināts un apbalvots arī titula "Gada Fizmats 2015"ieguvējs. Lielisks vakars garantēts!

 

Ceturtdiena (30. aprīlis) ciemos aicina visus tos, kam dziedāšana nudien ir sirdslieta – Karaokes vakars NABAKLABā! Vakaru vadīs atraktīvais Valdis Zuters, dalībniekus vērtēs miermīlīga žūrija. Būs iespēja piedalīties izsolē un savā īpašumā iegūt kādu paties' vērtīgu un/vai īpaši fizmatisku mantu. 

 

Piektdiena? AIRĒ!!! Piektdien dosimies trīs dienu neaizmirstamā (nevar aizmirst to, ko neatceries) plostošanas piedzīvojumā jeb Laivu Braucienā pa Ogres lejteci (precīzāk – N56.764087, E25.196422). Ātrumposms, orientēšanās pa upi un Zupmeistara kauss ir vien pāris no lietām, kas sagaida dalībniekus! 

Vai zināji, ka pieteikšanās laivu braucienam jau sākusies? Apmeklē Fizmatdienu mājaslapu un piesaki savu komandu!

Paralēli visiem pasākumiem būs iespējams pārspēt kādu no vecajiem vai uzstādīt jaunu fizmatu rekordu. Lai izdoma ir ar Tevi!

 

Fizmatdienas ir svētki visiem mums – mums fizmatiem un mūsu draugiem. Katrs pasākums tiek veidots tikai un vienīgi, lai iepriecinātu tā apmeklētājus, tāpēc aicinām visus studentus, darbiniekus un mācībspēkus aktīvi apmeklēt pasākumus un svinēt svētkus kopā!

 

Viens liels un dikti oranžs paldies mūsu lieldraugam Folkklubam „ALA”!

Kā arī liels paldies visiem pārējiem svētku atbalstītājiem – „Simple Express”, „Gandrs”, „Aerodium”, „Dāvanu Serviss”, „RedBull”, „Ādažu čipsi”, „Fazer”, „OneTouch”, „Ļeņingrad”, „Ciemakukulis”, „LUDO”, „Dailes Teātris”, „IR”, „MyFitness”, „Kērlinga halle”, „Oranje”, „Rīgas Rēvija” un „Piebalgas Alus”.

 

Precīzus laikus un norises vietas kā arī vairāk info meklē Fizmatdienu mājaslapā.

Šis ieraksts tika publicēts Citi raksta. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *