Neesi vienaldzīgs – „Izdari sirds darbu”!

Mēs bieži esam bijuši liecinieki dažādiem stāstiem par pamestiem, no ļaunas rīcības cietušiem mūsu mazajiem draugiem – suņiem un kaķiem. Varam tikai pateikties dzīvnieku patversmēm, kuras cīnās par katra suņa un kaķa dzīvību. Tomēr arī patversmei ir nepieciešama palīdzība, lai veiksmīgi turpinātu palīdzēt nelaimē nonākošajiem dzīvniekiem.

Tieši tāpēc Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) sadarbībā ar Ekonomikas un Kultūras augstskolas Studentu pašpārvaldi (EKA SP), RTU Inženierekonomikas un vadības Studentu pašpārvaldi (RTU IEVF SP) un Latvijas Universitātes Bioloģijas Fakultātes Studējošo pašpārvaldi (LU BF SP) organizē labdarības akciju, lai palīdzētu dzīvniekiem nokļūt pie jaunām pirmās nepieciešamības lietām. Studenti līdz pat 17. aprīlim ir aicināti ziedot pavadas, ēdam bļodas, ēdienu (konservus), segas, spilvenus, dvieļus, granulas, spēļmantiņas un citas lietas ziedojumu kastēs, kas tiks izvietotas 1.aprīlī visās skolās, kuras iesaistījušās projektā un vēlas palīdzēt.

Arī zvanot pa tālruni 90006083, Tu vari ziedot 1,42 EUR, tādā veidā pabarojot 3 suņus vai 6 kaķus.

Bet ar to viss vēl nebeidzas, jo ikviens students 18. aprīlī tiek aicināts uz dzīvnieku patversmi „Ulubele”, lai kopīgiem spēkiem sakoptu apkārtni, izvestu pastaigā suņus, kā arī patīkami pavadītu laiku. Pēc talkas vienosimies kopīgā piknikā.

Neesi vienaldzīgs! Palīdzi un „Izdari sirds darbu!”

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.