BioAiris 2015 – lielā airēšana tuvojas!

Vēlies pavadīt trīs vasarīgas dienas pie dabas krūts, mērcējot ūdenī kājas un atpūtinot airus? Tad gada bioloģiskākais pasākums – BioAiris jeb laivu brauciens ar bioloģisku ievirzi – gaida tieši Tavu pieteikumu.

Šogad BioAiris notiks 5.-7. jūnijā, upe – Abava. Maršruta garums ~ 60 km no Pūres līdz pat Rendai (Starta un Finiša vietas vēl precizēsim!).

Izbraukšana 5. jūnijā plkst. 16:00 no Bioloģijas fakultātes (Kronvalda bulvāris 4). Atgriešanās pie Bioloģijas fakultātes plānota 7. jūnija vakarpusē.

Aizkļūšana un atkļūšana ar pasūtījuma autobusu (ņem vērā, ka autobusā vietu skaits būs ierobežots, tādēļ – kurš pirmais brauc (piesakās), tas pirmais maļ (brauc ar autobusu))!

Laivas vari ņemt līdzi pats vai braukt ar nomātajiem kanoe. No piepūšamajām gumijas laivām gan labāk izvairīties – salīdzinājumā ar kanoe tām ir pārāk atšķirīga peldspēja un ātrums.

Izmaksas = vieta laivā uz 3 dienām + autobuss = +/-25 eur. Konkrētāk zināsim un e-pastā Tev ziņosim pēc pieteikšanās beigām. Tā kā Abava ir ļoti populārs laivotāju objekts, tad jārēķinās, ka par naktsvietu var nākties maksāt – līdzi noteikti jāņem skaidra nauda (~5 eur uz personu). Iespēju robežās gan centīsimies atrast bezmaksas naktsvietu.

Pieteikšanās līdz 20. maijam 23:59, rakstot uz e-pastu ieva.minicha@gmail.com! Pieteikumā jānorāda:

• katra pieteiktā laivotāja vārds un uzvārds;
  • e-pasta adrese;
  • kontakttālrunis;
  • vieta kanoe / braucu ar savu laivu;
  • vieta autobusā / braucu ar savu transportu.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.