Zaļumballīte tuvojas!

GSGP un Zaļumballīte tuvojas!

Sociālajos tīklos noteikti jau esi manījis informāciju par tuvojošos GSGP, un tas, nenoliedzami, liecina par to, ka arī jau iemīļotā Zaļumballīte nav aiz kalniem! Šogad būsim īpaši nostalģiski – galu galā šis būs pēdējais pasākums, kurš notiks Kronvalda bulvārī 4, jo rudenī jau būsim pārcēlušies uz Torņakalnu. Tādēļ centīsimies atvadīties no mūsu mājām jo īpaši kārtīgi, spilgti un aizrautīgi!

Tātad atgādinām, ka piektdienas, 22.maija vakarā plkst. 18:00 pulcēsimies BF 2. auditorijā, lai noskaidrotu GSGP laureātus. Uzreiz pēc šī pasākuma 20:00 tiks atvērtas fakultātes pagalma durvis, un Zaļumballīte tiks atklāta.

Pagalmu ieskaus pavasara smaržas – vītīs meijas un ceriņi -, plīvos svecīšu liesmas, tiks projicētas fotogrāfijas no biologu pasākumiem laiku lokos – gan jaunākas, gan pavisam neredzētas un senas. Būs arī dažādas spēles un atrakcijas (iespēja gūt balviņas): beer-pongs, limbo u.c. Protams, visu pasākuma laiku būs arī muzikālais noformējums, bet šogad neaizmirsti arī dejojamās kurpes, jo ap plkst. 22:00 klātesošos priecēs dzīvā mūzika – grupa „The Loudstones (atceries, cik lieliski viņi bija š.g. Ziemassvētku ballē? 🙂 ). Būs dejas un rokenrols! Pasākuma skaistākos mirkļus iemūžinās Linda Dambeniece.

Protams, BF SP nodrošinās arī pieeju grilam (kurš būs pieķēdēts un nenozogams). Būsim sagādājuši arī ogles, vienreiz lietojamos šķīvjus un kādu burciņu tomātu mērces. Visas pieejamās preces būs ierobežotā daudzumā. Ēdienus un dzērienus gan ņem līdzi pats!

Ieeja pasākumā caur fakultāti.

Ieeja par ziedojumiem: biologiem vismaz 2 eiro, pasākuma dienā – 3 eiro, biologu draugiem vismaz 3 eiro, pasākuma dienā – 3,50 eiro. Ieejas kartes būs iespējams iegūt BF 129. telpā no 18. maija.

Uz vienu vakaru ievelc elpu starp darbu rakstīšanu un atnāc atvadīties no Kronvalda bulvāra mīļajām mājām! Turēsim īkšķus par labiem laikapstākļiem, bet, ja būs pavisam lietaini vai vējaini, pārcelsimies uz iekštelpām, uz 5. auditoriju! Uz drīzu tikšanos!

Pasākumu atbalsta: Putnu fabrika "Ķekava", Piegbalgas alus.

Atzīmē, vai nāksi uz pasākumu ŠEIT.

Lai noslēguma darbi top raiti!

Jūsu LU BF SP

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.