Latvijas Universitātes studentu iespaidīgākie svētki “Aristotelis” jau 6. septembrī

Latvijas Universitātes (LU) jauno studentu svētki Aristotelis 2015 notiks jau 6. septembrī. Tradicionāli jau 49. reizi naktī no svētdienas uz pirmdienu, kas ir pirmā studiju diena, studenti tiek aicināti uz kopīgām LU svinībām. Kopā ar tādiem muzikālajiem spēkiem kā “Pērkons”, “Martas Asinis”, “Double Faced Eels”, “Chomsky Chess Club”, grupu “Olas” un Radio NABA mūzikas instruktoriem.

Pirmā pulcēšanās studentiem notiks Doma laukumā plkst: 19.30, kur tiks svinīgi atklāts jaunais studiju gads. Doma laukumā jaunajiem studentiem būs iespēja pirmo reizi tikties ar pašu Aristoteli, LU rektoru, fakultāšu dekāniem, studentu un studenšu korporācijām, kā arī priecāties par studentu radošo kolektīvu priekšnesumiem un vienoties kopīgās dziesmās.

Aristoteļa oficiālās daļas beigas tiks iezīmētas, studentiem dodoties lāpu gājienā pa Vecrīgu, gar Brīvības pieminekli un LU galveno ēku Raiņa bulvārī 19, lai kopīgi nokļūtu pasākuma otrās daļas norises vietā. Tajā jaunie studenti tiks iepazīstināti ar studenta godu ballēties un pilnībā atstāt vasaru aiz muguras līdz ar studentu zvēresta došanu pusnaktī.

Lai sagatavotos svētkiem, katras fakultātes studējošo pašpārvalde ir sarūpējusi iespēju kopīgi sagatavot mājas darbus, iesildīties šiem svētkiem un iepazīt savas fakultātes studentus, simboliku un tradīcijas fakultātes Pirmsaristotelī.

Papildu mūziķiem visa Universitātes lielā māja būs piepildīta ar studentiskām aktivitātēm, konkursiem un notikumiem, kas padarīs neaizmirstamu pirmo nakti Latvijas Universitātē. Spēlēs arī Radio NABA dīžeji, par atveldzinājumiem rūpēsies NABAKLAB, par enerģijas rezervju krājumiem Subway. Savas aktivitātes un interesantus pārsteigumus būs sarūpējuši arī Ģertrūdes ielas teātris, Cofee Inn, Joker Taxi, Dove, Volvo Sporta Centrs, OneTouch, Red Bull. Svētki notiek ar Swedbank Latvia atbalstu. Šos svētkus organizē Latvijas Universitātes Studentu padome sadarbībā ar Latvijas Universitāti un Radio NABA.

Uz svētku otro daļu biļetes iespējams iegādāties no 3. augusta Latvijas Universitātes Studentu padomes birojā, Raiņa bulvārī 19. 

Iepriekšpārdošanā: ar studenta apliecību vai ISIC karti 5 eur, bez studenta apliecības – 6 eur.

Pasākuma dienā: 7 eur.

Sekot svētku aktualitātēm var facebook.com/studentiem un twitter.com/studentiem Papildu informācija: aristotelis.lv

Šis ieraksts tika publicēts Citi raksta, Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *