Palīdzi pirmkursniekiem iejusties BF – kļūsti par mentoru!

Veckursniek! Vai tu vēl atceries, kāda sajūta bija, esot pirmkursniekam? Kad tiki iemests pilnīgi jaunā vidē, un Tev bija neskaitāmi jautājumi? Ļoti iespējams, ka palīdzību sniedza Tavs mentors vai arī kāds cits pieredzējušāks students. Tieši šādi padomdevēji jeb mentori ir nepieciešami arī šī gada pirkursniekiem.

Kāpēc kļūt par mentoru?

Tā ir lieliska iespēja pilnveidot savas komunikācijas, laika plānošanas prasmes un gandarījuma sajūta par to, ka ir izpalīdzēts kādam citam. Kā arī, mentoriem ir pieejami šādi bonusi:

• Saņemt atsauksmi par Mentora darbu no LU BF SP, ar ko var papildināt savu CV;
  • Reģistrēties klausītāja statusā LU un bez maksas apgūt studiju kursus, kas nepārsniedz 4 KP;
  • Reģistrēties un apgūt C daļas kursu „Vienaudžu mentora darba psiholoģiskie aspekti” un, sekmīgi to nokārtojot, saņemt 2 KP (šo iespēju gan var izmantot tikai bakalaura studiju programmas studenti);
  • Pretendēt uz LU Studentu padomes Gada balvu „Gada Mentors”.

Lai kļūtu par mentoru, Tev jābūt vismaz 2. kursa studentam un līdz 23.08. jāaizpilda šī anketa, kā arī savā plānotājā jāatzīmē, ka 27.08. tiks rīkots seminārs tieši mentoriem. Solās būt interesanti!

Ērti pārskatāma informācija par Mentoringa programmu atrodama pielikumā.

Neskaidrību gadījumā rakstīt uz feldmanelinda2@gmail.com

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.