Svarīga informācija – Nakts uz Raga 2015

Sveiks, pirmkursniek!

Strauji tuvojas Tavas studiju dzīves sākums, un aiz kalniem nav arī leģendārais biologu pirmsaristotelis Nakts uz Raga 2015 (NuR)!

Kas ir NuR? – Tas ir neoficiāli obligāts pirmā kursa biologu saliedēšanās pasākums, bez kura arī daudzi veckursnieki nespēj atvadīties no vasaras un pilnvērtīgi uzsākt jauno studiju gadu. Ja muļķīgā kārtā vēl domā, vai ierasties (nav divu domu – jābrauc!), tad varam pabrīdināt, ka tieši te Tev būs izdevība svaigā gaisā un jautrā noskaņā pirmo reizi satikt savus kursa biedrus, iekāpt divās jūrās vienlaicīgi (baumo, ko Kolkas ragam atkal ir rags!), iepazīties ar studenta dzīvi un iztaujāt draudzīgos veckursniekus!

NuR kā ierasts notiks Kolkā, biologu prakses bāzē (šoreiz no 4. līdz 6. septembrim). Lai pieteiktos lieliskākajam LU pirmsaristotelim, aizpildi šo aptauju!

Pulksten 10:45 gaidīsim Tevi pie Kronvalda bulvāra 4 galvenajām durvīm kopā ar autobusu, kurš mūs aizvizinās uz Kolku. Savlaicīgi ierodoties varēsi neuztraukties par to, ka autobuss aizbrauks bez Tevis.

• Obligāti līdzi ņemamo lietu saraksts:
  • Pasākuma dalības maksa –  3,50 €;
  • Stikla burciņa (~0,5 l);
  • Gabaliņš siera, desas vai smērējamlieta (kas tieši – rakstīts Tavā e-pastā);
  • Kāda īpaša lietiņa, kura Tevi raksturo, ir Tev nozīmīga, smieklīga vai dziļi bioloģiska (un kuru esi gatavs parādīt saviem biedriem).
  • Lietas, kuras nav obligātas, bet, iespējams, ļoti vajadzīgas:
  • Guļammaiss vai gultas veļa (gulēsim telpās, kurās ir pieejamas gultas, segas un spilveni, taču septembra sākumā silti nebūs, tādēļ guļammaiss noderēs);
  • Trauki un rīki ēdienam (bļoda, krūze, karote, dakšiņa);
  • Barības lietas un dzērieni (nodrošināsim divas ēdienreizes – pusdienas sestdien un brokastis svētdien – par pārējām jārūpējas pašam. Būs pieejama virtuve ar visu nepieciešamo gatavošanai, ledusskapji, neliels veikals 10 minūšu pastaigas attālumā. Brīdinājums – Kolkā krāna ūdens nudien negaršo labi, tādēļ parūpējies par dzeramo ūdeni);
  • Personīgās higiēnas lietas, medikamenti u.c.;
  • Pretodu/pretērču un citu pretkukaiņu līdzekļi (ja uzskati, ka vajag);
  • Lukturītis un atstarotājs (noderēs nakts piedzīvojumos);
  • Pirtslietas (ja gribēsi, vakarā varēsi izmantot pirts iespējas);
  • Lietusmētelis un gumijas zābaki (laika prognozi skaties pats, bet mežā būs jādodas arī tad, ja laika apstākļi mūs nelutinās);
  • Viegli sportisks apģērbs aktivitātēm svaigā gaisā (nevajag maratona skriešanas tērpu, bet piedalīties pludmales aktivitātēs ērtāk būs biksēs, nevis kleitā un augstpapēžu kurpēs);
  • Silts apģērbs vakaram/naktij (baumo, ka ārā būs jāpavada vairākas stundas).
  • Līdzi labāk neņem:
  • Mammu, tēti, draugus un radus, kuri nav biologi;
  • Portatīvo datoru, planšeti un citas pārlieku elektroniskas ierīces, jo tām gluži vienkārši nebūs laika.

Rīgā atgriezīsimies pietiekami agri, lai Tu varētu paspēt mājās nomest mantas, nomazgāt Kolkas putekļus un doties uz Aristoteli.

Kodēta ziņa vecāko kursu biologiem un citiem interesentiem – tradīcijas turpinās: Aristotelī kā ierasts pa kreisi!

P.S. Arī veckursnieki, protams, var mēģināt iegūt vietu autobusā uz Kolku, bet primāri vietas tiek piešķirtas pirmkursniekiem. Ja vietu pietiks arī veckursniekiem, par to būs jāmaksā (minētie 3,50 €). Jebkurā gadījumā (vienalga, vēlies doties ar kopīgo autobusu vai ar personīgo auto), lūdzu, informē kādu no pasākuma organizatoriem, norādot dienu, kurā ieradīsies.

Jautājumu, neskaidrību un/vai ieteikumu gadījumā raksti Nakts trases kapteinei Annai Kiršteinai (anna.kirsteina@gmail.com) vai NuR galvenajai koordinatorei Zanei Ozoliņai (zane.ozolina1@gmail.com)!

Informāciju meklē arī:

BF SP mājaslapā

BF SP Twitterkontā

BF Facebook lapā

Pasākumu organizē: Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde.

Pasākumu atbalsta: PernesFood; Contex, Ģertrūdes ielas teātris.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.