AS „Latvijas valsts meži” izsludina stipendiju konkursu

Sveiciens jaunā mācību gadā!

Lai veicinātu studējošo izaugsmi un izglītošanos meža jomā, AS „Latvijas valsts meži” arī šogad izsludina stipendiju konkursu. Stipendijas tiks piešķirtas šādām jomām: vides izglītība un komunikācija, dabas aizsardzības, meža apsaimniekošana, koksnes izmantošana, zemes dzīļu resursu apsaimniekošana un ģeogrāfiskās informācijas sistēmas mežsaimniecībā, kā arī īpašas stipendijas iegūt varēs Ogres tehnikuma izcilākie audzēkņi.

LVM stipendijām var pieteikties dažādu jomu studenti, kuri apgūst mežzinātni, meža ekoloģiju, vides izglītību un komunikāciju, meža selekciju un audu kultūru, meža apsaimniekošanas plānošanu, mežistrādes vadību, meža infrastruktūru, ģeoloģiju, koksnes pārstrādi, ģeogrāfiskās informācijas sistēmas, loģistikas pārvaldību u. c. Tā ir iespēja paaugstināt studējošo motivāciju savu prasmju un iemaņu attīstīšanai. Stipendijas ir ieguvums ne vien naudas izteiksmē, tā ir iespēja iepazīt nozari kopumā, piedaloties meža dienās, apmeklējot seminārus un darbojoties pašiem dabā – mežā.

Stipendiju konkursa nolikums.

Konkursa pieteikuma anketa.

Dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2015. gada 20. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu stipendija@lvm.lv ar norādi par interesējošo jomu. Uzziņas pa tālruni 67611764.

Šis ieraksts tika publicēts Citi raksta, Stipendijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *