Divi darba piedāvājumi studentam

Darba piedāvājums Nr. 1

Veselīgo dzērienu distributors Baltijā "Fairfood Baltic Ltd" izsludina konkursu un Sales assistent/Trainee pozīciju, kuru iespējams apvienot ar studijām.

Darba galvenie pienākumi: – froosh smūtiju un Vitamin Well vitamīnu dzērienu prezentēšana kafejnīcām, ēstuvēm, individuālajiem veikaliem un citām tirdzniecības vietām; – tikšanās saorganizēšana pēc nepieciešamības ar klientiem; – komunikācija, prezentācija, argumentēšana, pārliecināšana un vienošanās par dzērienu iekļaušanu sortimentā; – līguma noslēgšana par piegādi; – darbs lielākoties Rīgas teritorijā, bet pēc vienošanās arī 1 dienas izbraukumi uz lielākajām LV pilsētām; – dalība izstādēs un citos speciālajos pasākumos, kā piemēram, pilsētas svētki u. tml., piedāvājot stendos degustēt un iegādāties dzērienus.

No pārdošanas asistenta sagaidītu: – komunikabilitāti, pozitīvu pieredzi pārdošanā; – pieredzi prezentēšanā un argumentēšanā; – orientēšanos uz rezultātu un mērķu sasniegšanu; – spēju strādāt un plānot darbus patstāvīgi; – iespēju izmantot personīgo auto.

Ja redzi sevi šajā pozīcijā, vai kādu, kurš būtu atbilstošs/-a, tad gaidīsim CV un nelielu aprakstu par sevi e-pastā: kristine@fairfood.ee!

Vairāk par produktiem vari uzzināt:

https://www.facebook.com/vitaminwelllatvija

https://www.facebook.com/frooshlatvija

Darba piedāvājums Nr. 2

Rīgas Daugavgrīvas vidusskola (Parādes iela 5c, Rīga) aicina darbā bioloģijas skolotāju uz 0.5 slodzi. Mācības varēsiet apvienot ar darbu. Uzziņas pa tālruni 67430210 (direktors), 67431152 (direktora vietnieks).

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *