Biologi iet uz teātri. DDT “Lietas”

Esi sailgojies pēc kultūras devas, ko baudīt biologu kompānijā? Tad "Biologi iet uz teātri" nākamais mērķis būs tieši Tavai gaumei. Šoreiz biologi ies uz Dirty Deal Teatro izrādi-izstādi "Lietas". Pieejamas 20 biļetes, bet vienas biļetes cena ir 5 € (uzrādot studenta apliecību!).

Kad? Ceturtdien, 22. oktobrī

Kur? Dirty Deal Teatro, Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12 k-2

Cikos? Izrādes sākums plkst. 19:00

Kā pieteikties? Aizpildot šo anketu

Par izrādi:

Vai iespējams, ka valoda piemīt ne tikai cilvēkiem, bet arī pavisam ikdienišķiem priekšmetiem? Kā atklāt citādu apziņu, kas varētu piemist citādām būtnēm? Lai meklētu atbildes uz šiem jautājumiem, ir tapusi izstāde-izrāde „Lietas”, kurā radošajai komandai palīdzēs ievērojamais franču dzejnieks un esejists Fransiss Ponžs (1899-1988), augi, kristāli, deviņi gliemeži un citas lietas.

Izstādes-izrādes režisore Daiga Kažociņa pazīstama kā spoža aktrise, kura nesen pārliecinoši sevi pieteikusi arī teātra režijā. „Lietas” Kažociņa veidojusi ciešā kopdarbā ar spilgtiem citu nozaru pārstāvjiem – mākslinieku Kasparu Groševu un filozofu Aināru Kamoliņu, līdz ar to jaunais iestudējums ir neparasts teātra, vizuālās mākslas un filozofijas sakausējums. Savu radošo komandu Kažociņa, Groševs un Kamoliņš nodēvējuši par „Traģisko pētījumu centru” un jau sākuši strādāt pie nākamajiem kopīgajiem projektiem.

Šis ieraksts tika publicēts Kultūra. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *