Brain Games fakultāšu sacensības LU 2015

Sveiks, student!
Veikals Brain Games vēlas noskaidrot, kura ir veiklākā un attapīgākā fakultāte Latvijas Universitātē. Tāpēc no 13.10 – 17.10 Brain Games rīkos "Brain Games fakultāšu sacensības LU 2015". Labākā fakultāte saņems spēles no Brain Games 200 Eiro vērtībā.
  1. Katru dienu no 13.10 – 17.10 būs cits uzdevums, kurš var būt saistīts ar veiklību, atjautību vai loģiku.
  2. Jebkurš students var piedalīties, atnākot uz spēļu veikalu Barona ielā 55 (kādreizējais Ludo, šobrīd BrainGames veikals) un uzrādot studenta apliecību.
  3. Dienas beigās tiks skaitīts fakultātes 1 labākais rezultāts, līdz ar to nav svarīgi cik daudz studentu ir fakultātē, galvenais ir atnākt vismaz vienam.
  4. Nedēļas beigās tā fakultāte, kura būs iekrājusi labakos rezultātus iegūs spēles no Brain Games 200 Eiro vērtībā.
Ja rodas kādi jautājum vai neskaidrības droši raksti toms@brain-games.com.
Pierādi, ka Bioloģijas fakultāte ir labākā! Tiekamies jau 13. oktobrī!
Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.