Izdari sirds darbu arī tu!

Dzīvnieku patversmē ”Ulubele” mīt daudz kaķu un suņu, kuriem pietrūkst rūpju un mīlestības. Katru dienu viņi aizvada ar cerību, ka tieši šodien būs tā diena, kad kāds ieradīsies, lai sniegtu viņiem neviltotu mīlestību, uzmanīb

u un pašiem savu vietu, kuru varētu saukt par mājām. Dzīvnieku patversme dara visu iespējamo, lai palīdzētu šiem dzīvnieciņiem, tomēr arī patversmei ir vajadzīga palīdzība.

Tieši tāpēc mēs aicinām Tevi iesaistīties un nepalikt vienaldzīgam, organizējot labdarības akciju ”IZDARI SIRDS DARBU”.

Akcijas laikā, līdz 30. oktobrim, studenti tiek aicināti ziedot patversmei tik ļoti nepieciešamās mantas – pavad

as, ēdam bļodas, ēdienu (konservus), dvieļus, granulas, spēļmantiņas un citas lietas, kas būtu noderīgas dzīvniekiem. Ziedojumus var atstāt kastēs, kuras ir izvietotas Raiņa bulvārī 19, Aspāzijas bulvārī 5, SZF fakultāte, HZF fakultātē, Dabaszinību akadēmiskajā centrā .

Noslēdzot akciju, 31.oktobrī, visi kopā dosimies uz patversmi ”Ulubele”, kur nogādāsim saziedotās mantas, sakopsim apkārtni un iepriecināsim patversmes iemītniekus dodoties ar viņiem pastaigā.Kā arī pēc labi padarīta darba vienosimies kopīgā piknikā.

Tieši mēs esam tie cilvēki, kuri var padarīt vismaz vienu mirkli viņu dzīvē laimīgāku, daloties savā mīlestībā, labestībā un rūpēs.

Pasākumu atbalsta: Hanzas maiznīca un Latvijas Valsts meži

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.