Turpinās pieteikšanās izglītības programmā Iespējamā misija

Vadīt, iesaistīt, motivēt un iedvesmot desmitiem jaunus cilvēkus ir izaicinājums jebkuras jomas vadītājam-līderim. Labs skolotājs to dara katru dienu. Izglītības programma Iespējamā misija (IM) līdz 1. decembrim aicina dažādu specialitāšu mērķtiecīgus un zinošus absolventus, profesionāļus un augstskolu pēdējā kursa studentus pieteikties dalībai programmā, lai attīstītu savas līderības prasmes un iedvesmotu skolēnus mācīties.

 

Darbs skolā ar atbilstošu atbalstu ir izcila iespēja augt. IM dalībnieki divus gadus pasniedz savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus kādā no Latvijas skolām. Līdztekus darbam IM nodrošina praksē balstītas mācības divu gadu garumā, attīstot līderim nozīmīgas jomas:

  • vadīt sevi – attīstīt un pilnveidot sevi kā cilvēku un profesionāli;
  • vadīt mācīšanos – skolotāja profesionālās kompetences attīstīšana;
  • vadīt citus – viena un vairāku cilvēku vadīšana.

 

Vispārējie vadības principi dažādās nozarēs ir līdzīgi, kas ļauj programmā gūto pieredzi veiksmīgi pārnest no skolas uz visdažādākajām jomām.

 

Piesakies dalībai programmā

Pieteikties Iespējamai misijai var aizpildot pieteikšanās anketu mājas lapā piesakies.iespejamamisija.lv. Šeit arī atradīsi vairāk informācijas par nosacījumiem, atlases procesu un programmas gaitu.

 

Pieteikties var pretendenti, kuriem jau ir vismaz bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā izglītība vai plāno to iegūt 2015./2016. studiju gadā.

_______________________________________

Iespējamā misija ir 2008. gadā izveidota izglītības programma, kas pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā. Tās dibinātāji – Swedbank, Lattelecom, Ideju partneru fonds – un atbalstītāji uzskata, ka kvalitatīvas izglītības pamats ir labs skolotājs, tāpēc tā ik gadu piesaista darbam skolā labākos augstskolu absolventus un palīdz viņiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Programmas mērķis ir nodrošināt, lai katrs bērns Latvijā saņem kvalitatīvu izglītību, kas attīsta viņa spējas, kā arī motivāciju un prasmes mācīties mūža garumā, jo Latvijas sekmīgas attīstības pamats ir gudri, radoši un prasmīgi cilvēki.


Papildu informācijai:

Aija Upleja

IM Dalībnieku piesaistes projektu vadītāja

aija.upleja@iespejamamisija.lv

T:29767615

Šis ieraksts tika publicēts Citi raksta, Izaugsme. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *