Aizpildi LUIS anketas – Tavs viedoklis ir svarīgs!

Cerams, ka ne pirmo reizi dzirdi vārdu salikumu "studiju kursu novērtējuma anketas" un zini, kas tās tādas ir. Tu taču apzinies to nozīmi un jau esi aizpildījis anketas par saviem rudens semestra kursiem, vai ne?

Ja neesi, tad atceries – anketu rezultāti palīdz pasniedzējiem novērtēt savu studiju kursu stiprās puses un identificēt nepilnības, kuras jānovērš. Šādā veidā katra Tevis un Tavu kursa biedru godprātīgi aizpildītā anketa ir devums studiju kvalitātes uzlabojumam mūsu fakultātē. Jāpiebilst, ka anketu aizpildīšanā svarīga ir arī kvantitāte, proti, lai studentu viedokli tiešām varētu novērtēt, nepieciešams, lai katru aptauju aizpildītu pēc iespējas vairāk kursu apmeklējušo studentu.

Tādēļ ver vaļā LUIS un meklē pogu "Kursu novērtējums (Aptaujas)", lai aizpildītu anketas. Tur vari bez bažām kritizēt neapmierinošos kursus (anketas ir pilnībā anonīmas) un uzslavēt labākos.
Uzlabosim izglītības kvalitāti kopā!

Šis ieraksts tika publicēts Aptaujas, Der zināt, Izaugsme. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.