Atklāj sevī uzņēmēju, apmeklējot C daļas kursu “Uzņēmējdarbības ekonomika!”

Vai vēlies gan teorētiski, gan praktiski uzzināt, ko nozīmē būt uzņēmējam, strādājot pie reālas biznesa idejas studiju kursa laikā? Kā būtu ar 150 EUR produkta prototipa izstrādei, iespēju iegūt 6000 EUR idejas realizēšanai un 4 C daļas kredītpunktus? Piesakies unikālajam C daļas kursam “Uzņēmējdarbības ekonomika”! Vietu skaits ir ierobežots. PIETEIKŠANĀS LĪDZ 28. JANVĀRIM.

Par kursu:

• Kursa ietvaros Tu apgūsi uzņēmējdarbības vadības pamatus un paralēli komandā attīstīsi reālu biznesa ideju.
  • Katra komanda kursa laikā saņems 150 EUR produkta vai pakalpojuma prototipa/testa izveidei.
  • Noslēgumā visas komandas piedalīsies konkursā par iespēju iegūt līdz 6 000 EUR finansējumu idejas realizēšanai un iestāties LU studentu Biznesa inkubatorā.
  • Kurss norisinās no 2016. gada 10. februāra līdz 3. jūnijam un paredz divas nodarbības nedēļā (lekcija otrdienās plkst. 16.30 un semināra nodarbība, laiks tiks precizēts). Vieta: LU EVF, Aspazijas bulv. 5.
  • Kursa pasniedzēji: LU EVF Vadībzinību katedras asoc. profesors Gundars Bērziņš un LU EVF Tautsaimniecības katedras docents Kārlis Purmalis.
  • C daļas kredītpunktu skaits: 4.

Jautāsi: Vai drīkstu mācīties "Uzņēmējdarbības ekonomiku", ja man semestrī paredzēti mazāk kā 4 kredītpunkti, vai nav paredzēti C kredītpunkti vispār?
Atbilde: Izņēmuma kārtā – drīksti!

Piesakies kursam ŠEIT!

Ja tev nav četru brīvu C daļas kredītpunktu, taču esi LU EVF, VFF, DF, ĶF, JF vai SZF students/-e, tad tavas fakultātes dekāns ir noticējis uzņēmējdarbības veicināšanai un vari piedalīties kursā klausītāja statusā BEZMAKSAS! Pārējo fakultāšu studenti ar nepietiekamu skaitu C daļas kredītpunktu arī var kļūt par kursa klausītājiem par maksu saskaņā ar saistošiem noteikumiem „Studiju procesa maksas pakalpojumu izcenojumi LU 2015./2016. akadēmiskam gadam”.

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 28. JANVĀRIM. Vietu skaits kursā ir ierobežots. Ja kursam pieteiksies vairāk studentu nekā maksimālais iespējamais skaits, tiks veikta izloze, un pēc nejaušības principa atlasītie studenti reģistrācijas nedēļā saņems e-pastu par uzņemšanu kursā.

Kursa detalizēts apraksts ir ŠEIT.

Kurss ir iekļauts uzņēmējdarbības veicināšanas programmā “Studenta uzņēmēja gars”. Vairāk par programmu ŠEIT.

Jebkuru jautājumu par tēmu gadījumā zvani uz +37167034735 vai raksti e-pastu uz biznesainkubators@lu.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Izaugsme, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.