Studenti uz kalnu

CENAS? 5€ par autobusu, kas var mainīties no braucēju skaita;
7,5€ par pacēlāja biļeti uz 4h;
3€ par zābaku īri uz 4h;
3€ par slēpju vai dēļa īri uz 4h.

KĀ PIETEIKTIES? Raksti uz studenti.uz.kalnu@gmail.com, ja tu vēlies braukt un arī to, kas tev būs nepieciešams (slēpes, zābaki utt).

​PIETEIKŠANĀS LĪDZ 20.01.2016.

Sesijas nogurdinošajā laikā ir jāprot arī izklaidēties un pavadīt laiku arī svaigā gaisā, nevis sasmakušā, pieelpotā istabā vai auditorijā! Jādodas uz Riekstukalnu, kur fizmati, biologi un ķīmiķi kopā pavadīs dienu sportiskā garā. Tur būs pieejamas 12 dažādas trases, arī distanču slēpošanai, iespēja izīrēt kalnu un distanču slēpes, snova dēļus, arī sportošanai piemērotas drēbes, ja nu pašam tādu nav. Uz kalna būsim 4 stundas, tad kopā dosimies uz DAC. Pieteikties var rakstot uz e-pastu studenti.uz.kalnu@gmail.com, norādot savu vārdu un uzvārdu, kā arī to, kas Tev būs nepieciešams, piemēram, zābaki, slēpes vai dēlis. Tad arī saņemsi tālāko informāciju. Jautājumu un neskaidrību gadījumā arī raksti uz to pašu e-pastu!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.