Aizpildi anketu cīņai pret kredītpunktu nevienlīdzību!

Sveiks, biolog! Šī būs, iespējams, nozīmīgākā lieta, ko pašpārvalde tev jebkad ir lūgusi izdarīt, tāpēc, lūdzu, lasi rūpīgi un aicini citus biologus pievienoties anketēšanai!

Varbūt esi dzidējis, ka reizēm liela apjoma kursiem ir maz kredītpunktu, bet citreiz 4 kredītpunktu kursam notiek tikai viena lekcija nedēļā? Varbūt pats esi to piedzīvojis? Bet zini – tā nedrīkst notikt, tas nav pareizi un studentiem par nokārtotajiem kursiem jāsaņem to apjomam, saturam un prasībām atbilstošs kredītpunktu skaits. Tieši tāpēc BF SP ir izveidojusi aptauju, kas ļaus noskaidrot, cik kredītpunktu vērts patiesībā ir katrs kurss, lai pēc tam panāktu taisnīgu kredītpunktu sadalījumu. Iegūtie rezultāti tiks izmantoti, lai kopā ar fakultātes vadību, studiju programmu direktoriem un pasniedzējiem panāktu, lai tupmāk studenti saņemtu kredītpunktus pēc izdarītā, nevis kursa aprakstā (kas pārāk bieži neatbilst realitātei) ierakstītā.

Anketa šeit:

Anketas aizpildīšana aizņems 10-25 minūtes – atkarībā no tavas atmiņas asuma un pieveikto kursu skaita. Tomēr labāk atbildi vismaz par vienu semestri, nekā neaizpildi vispār, jo tiešām – katra studenta atbilde ir ļoti vērtīga!

Šis ieraksts tika publicēts Aptaujas, Der zināt, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.