Izaicinājums un Donoru diena DAC

Draugi netic, ka esi cilvēks?

Vēlies izdarīt labu darbu?

Nezini savu asinsgrupu?

Vēlies uzvarēt RTU?

Ir risinājums –

Jau no šodienas, 30. marta, mēneša garumā Latvijas Universitāte (LU) izaicina Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentus, sacenšoties, kuras universitātes studenti mēneša laikā visvairāk ziedos asinis. 4. aprīlī piedalies Donoru dienā DAC. Šī ir tava iespēja palīdzēt līdzcilvēkiem, ziedojot daļiņu sevis.

Ja zaudētāja lomā būs LU, redzēsim viņus ejam zosu gājienā pa Raiņa bulvāri, toties ja LU studentiem piekāpsies RTU, viņi būs universitāšu sadraudzības pasākuma organizētāji, tā laikā valkājot pretinieku krekliņus.

Studenti asinis var ziedot jebkurā asins nodošanas vietā Latvijā, uzrādot savu studentu apliecību un nosaucot savu universitāti. Vairāk informācijas par asins ziedošanas vietām www.vadc.lv

Tāpat aicinām ik katru studentu izmantot mirkļa birku #‎studentuIzaicinajums‬

Esi aktīvs un palīdzi savai Latvijas universitātei uzvarēt!

Pašlaik ļoti nepieciešamas O rēzus negatīvās un B rēzus negatīvās asinsgrupas asinis.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Sacensības. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.