Lekcija par efektīvu mācīšanos un seminārs par personības prasmju attīstīšanu

Martā Karjeras centrā notiks lekcija par efektīvu mācīšanos un seminārs par personības prasmju attīstīšanu

Katru semestri studentiem un absolventiem Karjeras centrs piedāvā interesantu nodarbību programmu par tēmām, kas ir aktuālas jebkurā jomā studējošajiem. Šogad šo nodarbību klāstu papildina lekcijas, kuras tiek piedāvātas sadarbībā ar izglītības programmu "Iespējamā misija". Arī martā paredzētas divas nodarbības.

Sadarbībā ar izglītības programmu "Iespējamā misija" 17. martā pl.18.00, Raiņa bulvārī 19, 1.auditorijā (Open) notiks lekcija "Maņas un mācīšanās – kā tas strādā?". Lekciju vadīs Lāsma Volonte – "Iespējamās misijas" absolvente, bijusī angļu valodas skolotāja Siguldas pilsētas vidusskolā un Mācību un attīstības partnere "Swedbank" akadēmijā. Pieteikšanās lekcijai notiek tiešsaistē – Karjeras centra mājaslapā: http://www.karjera.lu.lv/studentiem/seminari/macisanas/. Uz nodarbību aicināti ne vien LU, bet arī RTU studenti.

22. un 23. martā no pl.16.15 līdz pl.19.30 Latvijas Universitātes centrālajā ēkā norisināsies divu dienu seminārs "Personības un vides loma veiksmīgas karjeras veidošanā", kas tā dalībniekiem ļaus padziļināt izpratni par savām spējām, interesēm, karjeras mērķiem un faktoriem, kas ietekmē profesionālās attīstības iespējas, kā arī aizdomāties par karjeras jēdziena būtību. Pieteikšanās semināram jau sākusies. LU studentiem un absolventiem dalība seminārā ir bez maksas. Vietu skaits grupā ir ierobežots, tāpēc aicinām jau laicīgi pieteikt savu dalību: http://www.karjera.lu.lv/studentiem/seminari/personibas-un-vides-loma-veiksmigas-karjeras-veidosana/.

Marta beigās un aprīļa sākumā norisināsies vēl viens divu dienu seminārs "Efektīva laika plānošana". Pieteikšanās šim semināram vēl tiks izsludināta, bet iepazīties ar semināra aprakstu varat jau tagad: http://www.karjera.lu.lv/studentiem/seminari/efektiva-laika-planosana/.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Izaugsme. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *