LU SP Sporta spēles

Studenti var visu – tas nudien nav mīts! Pat pārvarēt sesiju viskarstākajā jūnija saulē, kad patīkamāk par prāta kustināšanu eksāmenā šķiet pozitīvu enerģiju sniedzoša aktivitāte ārpus telpām. Student, iesāc vasaru aktīvi, veselīgi, sajūtot sauli un enerģiju – piedalies Latvijas Universitātes (LU) Studentu Sporta spēlēs! 

Turpinot un attīstot tradīciju, LU Studentu padome arī šogad, 11. un 12. jūnijā, jau ierastajā vietā – Salacgrīvas “Zvejnieku parkā” – sarūpējusi studentiem iespēju vienoties sportiskā garā ikgadējās Sporta spēlēs, kur studenti varēs sevi pierādīt tādās tradicionālās sporta disciplīnās kā volejbols, futbols, strītbols, florbols, tautas bumba, kā arī individuālajos sporta veidos un citās aktivitātēs.

Piedalīšanās pirmais noteikums – jāizveido vismaz 14, taču ne vairāk kā 20 cilvēku komanda (vismaz 7 meitenes un 7 puiši), turklāt komandai jāsastāv no vismaz 8 Latvijas Universitātes studentiem. Pārējie komandas dalībnieki var būt gan draugi, gan kolēģi, gan domubiedri arī no citām augstskolām. Maksimālais komandu skaits šogad – 24.

Reģistrācija notiek divās kārtās. Pirmā kārta norisināsies no 1. līdz 13. maijam – piesakoties šajā laikā, dalības maksa vienam cilvēkam ir 2 EUR, bet piesakoties no 16. līdz 28. maijam, dalības maksa vienam cilvēkam – 4 EUR. Pieteikumā nepieciešams atzīmēt arī izvēlēto transportu – ja dalībnieks izvēlas autobusu, tad dalības maksai papildus jāpievieno 2 EUR. Vieta gulēšanai tiks nodrošināta blakus esošās skolas telpās.

Pieteikuma anketā jānorāda arī ēdinātāja piedāvātās ēdienreizes un samaksa par tām jāpievieno dalības maksai. Informācija par ēdienu piedāvājumiem gaidāma nākamajā nedēļā.

Ēdināšanas cenas:

• Brokastis – 1,75 EUR

• Pusdienas – 3,50 EUR

• Vakariņas – 3,00 EUR

Aizpildītu pieteikuma anketu kopā ar dalības maksu iespējams iesniegt katru darba dienu līdz plkst. 17.00 LU Studentu padomes birojā Rīgā, Raiņa bulvārī 19, 144.telpā.

Meklē veiklākos sportistus, labākos un stiprākos domubiedrus, veido komandu un seko jaunumiem arī mūsu Facebook lapā!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt uz sportaspeles@lusp.lv!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi, Sacensības, Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *