Vai tu jau pieteicies Bioairim?

Līdz Bioaira pieteikšanās beigām atlikušas vairs tikai 3 dienas – piedāvājam ieskatu pagājušā gada laivu braucienā:

Ar šo stāstu dalījās Mārtiņš – cilvēks stils, kurš uz Bioairi līdzi paņēma 2 pārus identisku mokasīnu dažādos toņos – vienus mālaini sarkanbrūnus, otrus bēšīgā smilšu tonī. Ir sestdiena, Bioaira pirmais rīts un viņa apgādībā ir vairs tikai divas kurpes – viena mālaini sarkanbrūna, otra bēšīgā smilšu tonī. Ir pazudis viens labais un viens kreisais mokasīns, lai tos dabūtu rokā, tiek nesekmīgi pārmeklēta visa pļava. Cilvēki kāpj laivās, cilvēki dodas prom, neatliek nekas cits, kā aut kājās atlikušos stila elementus un doties citiem līdzi, lai nepaliktu pēdējie.

Lai gan stāsta beigas nav laimīgas, par apaviem Mārtiņš nebēdā, sirds vairāk sāp par to, ka nevarēja lepoties ar pārējo drēbju sausumu, jo Aija apgāza laivu, kā arī nākamo nakti bijis jāpavada guļot pie ugunskura, jo Linda atsacījās laist viņu teltī.

Šogad būs citas laivas, teltis un mokasīni, kas zina – varbūt jau lakādas. Pievienojies un piedzīvo to pats, aizpildot anketu – ej.uz/bioairis! Ja arī Tev ir kāds interesants Bioaira atmiņu stāsts, droši sūti to mums Facebookā!

 

Vairāk info par pasākumu vari meklēt Facebook eventā!

 

P.S. Esam izveidojuši Google dokumentu,lai cilvēki,kuri meklē trešo līdzbraucēju vai laivu,kurai pievienotos, to arī atrastu – http://ej.uz/MeklejuLaivotaju

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi, Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *