LUIS anketas

Klāt sesijas beigas un klāt arī akadēmiskie pienākumi pret Latvijas valsti, Universitāti un Bioloģijas fakultāti. Laiks, ko tu pavadi, skatoties video facebookā, var tikt izmantots lietderīgāk. Dodies uz luis.lv un aizpildi kursu novērtējumu anketas!

Kāpēc tas ir svarīgi?

Studiju kvalitāte nav konstanta vērtība, tā var celties un kristies atkarībā no pasniedzēju iesaistes, lekciju satura, materiālu pieejamības u.c. Lai uzlabotu studijas Bioloģijas fakultātē, ir jāzina, ko uzlabot, ko mainīt, ko darīt citādāk. LUIS anketas ir veids, kā iegūt šo informāciju, tās apkopojot, pašpārvalde ir spējīga kaut ko mainīt, savu viedokli pamatojot ar reāliem datiem.

Mēs eksistējam, lai pārstāvētu, ir svarīgi zināt kādu viedokli pārstāvēt!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.