Kūsti par mentoru – palīdzi pirmkursniekam!

Vai vēl atceries sevi pirmkursnieka gaitās, kad viss ir jauns un nezināms? Vai vēl atceries, cik toreiz daudz bija jautājumu un bažu par studiju dzīvi? Ļoti iespējams, ka toreiz palīdzību sniedza Tavs mentors vai kāds pieredzējis students. Tieši šādi viedie un gudrie padomdevēji ir nepieciešami arī šī gada pirmkursniekiem.

Kļūstot par mentoru, sasildot zem sava gudrības spārna kādu trīcošu pirmkursnieku, tu iegūsi ne tikai neizmērojamu gandarījuma sajūtu,bet arī lielisku pieredzi laika plānošanā un komunikācijā. Papildus tam visam varēsi:

• Saņemt atsauksmi par Mentora darbu no LU BF SP, ar ko var papildināt savu CV;
  • Reģistrēties klausītāja statusā LU un bez maksas apgūt studiju kursus, kas nepārsniedz 4 KP;
  • Reģistrēties un apgūt C daļas kursu „Vienaudžu mentora darba psiholoģiskie aspekti” un, sekmīgi to nokārtojot, saņemt 2 KP (šo iespēju gan var izmantot tikai bakalaura studiju programmas studenti);
  • Pretendēt uz LU Studentu padomes Gada balvu „Gada Mentors”.

Lai kļūtu par mentoru, Tev jābūt vismaz 2. kursa studentam un līdz 14.08. jāaizpilda šī anketa

Neskaidrību gadījumā rakstīt uz feldmanelinda2@gmail.com

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.