Nakts Uz Raga 2016

Sveiks jaunais biolog!

 

Strauji tuvojas brīdis, kad tu uzsāksi studijas Latvijas Universitātes zaļākajā fakultātē –bioloģijas. Galvā noteikti virmo daudz jautājumu un neskaidrību – Kā ir būt biologam? Kā izdzīvot kojās? Kā sevi atrast un pazaudēt Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā?

Mieru, tikai mieru Nakts uz Raga ir klāt lai tev palīdzētu! Tas ir leģendārs 3 dienu pasākums šogad no 2.-4. septembrim biologu prakses bāzē Kolkā, kura ietvaros pirmo reizi tiksies ar saviem lieliskajiem kursabiedriem un uzzināsi visu interesējošo un neinteresējošo par studiju dzīvi no viedajiem veckursniekiem. 

2.septembrī pāris stundas draudzīgā atmosfērā patalkosim Babītē, jo nekas nesaliedē labāk, kā darbs, sviedri un kopīga cīņa, pēc tam visi kāpsim autobusā, lai kopā dotos uz Kolku.

Ja vēlies piedalīties šajā fantastiskajā, neoficiāli obligātajā saliedēšanās piedzīvojumā aizpildi šo anketuSīkāku informāciju par pasākuma norisi saņemsi savā e-pastā! 

Neskaidrību gadījumā raksti pasākuma galvenajai dalībnieku koordinatorie Zanei Ozoloņai zane.ozolina1@gmail.com vai pasākuma galvenajai organizatorei Zanei Alsbergai zalsberga@gmail.com

Uz tikšanos jau 2. septembrī!

Informāciju meklē arī:

BF SP mājaslapā

BF SP Twitterkontā

BF Facebook lapā

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *