Nakts uz Raga tuvojas!

Sveiks, topošais biolog!

Ielūdzam Tevi uz leģendāro biologu Pirmsaristoteli jeb Nakti uz Raga (NuR)! NuR ir trīs dienu piedzīvojums (no 2. līdz 4. septembrim), kurš norisinās biologu prakšu bāzē Kolkā. Tā ietvaros Tev būs izdevība sastapties ar draudzīgo biologu saimi, iepazīt jaunos kursabiedrus, aktīvi izklaidēties un jautri pastrādāt, savārīt pirmās ziepes studenta kārtā un uzzināt atbildes uz dažādiem interesantiem jautājumiem. Kā iespējams apmaldīties trīs priedēs? Kāpēc labāk neraustīt Kolkaris vulgaris aiz ūsām? Vai īsti biologi patiešām dzer nāru asinis? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem pavisam viegli varēsi rast Kolkā Naktī uz Raga (piemēram, no vecāko kursu studentiem varēsi uzzināt visu interesējošo par studentu dzīvi un studijām BF, studentu pašpārvaldi, kori, LU sportu u.c.). Piesakies!

Tiksimies 2. septembrī plkst. 9:00 pie Jelgavas ielas 1 galvenajām durvīm (jaunais Torņakalna Dabaszinātņu akadēmiskais centrs) ar visām 3 dienām vajadzīgajām mantām (nepieciešamo mantu sarakstu pavisam drīz publicēsim gan šeit, gan nosūtīsim uz e – pastu). Tad kopā ar vilcienu dosimies pastrādāt uz Babīti, bet vēlāk tur mūs sagaidīs autobuss, kas droši aizvizinās uz Kolku. Mantas varēs atstāt jau no rīta, mēs tās sakrausim autobusā. Svētdien šis pats autobuss mūs nogādās atpakaļ Rīgā pietiekami laicīgi, lai paspētu uz Aristoteli.

Kā NuR izskatās pirmkursnieka acīm? Nu jau 3. kursa Linda savu Nakti uz Raga atceras šādi: “Man tas likās ļoti superīgs pasākums, kura laikā sapratu, cik mani kursabiedri ir forši. Guvu atbildes uz jautājumiem par studijām un pašpārvaldi, kā arī iemīlēju Kolku. Lieliski pavadīju laiku, turklāt nakts trase viennozīmīgi bija labākā daļa!

Ja vēl šaubies, ieskaties šeit, kā mums gāja Naktī uz Raga pirms gada!

Ne-pirmkursniek! Lai NuR izdotos tiešām lielisks, BF SP nepieciešama Tava palīdzība! Ja vēlies palīdzēt NuR tapšanā jebkādā veidā, lūdzu, aizpildi šo aptauju līdz 21. augustam.

Jautājumu, neskaidrību un/vai ieteikumu gadījumā raksti NuR galvenajai koordinatorei Zanei Alsbergai (zalsberga[at]gmail.com) vai Zanei Ozoliņai (zane.ozolina1[at]gmail.com)!

Gaidi papildus informāciju ne tikai savā e-pastā, bet arī:

Pasākumu organizē: Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.