FS Metta/LU komandas fani aicina pievienoties!

Latvijas Universitātes 2016./2017. mācību gads iesāksies tikai 5. septembrī, taču Latvijas Universitātes futbola meistarkomandas  FS Metta/LU sezona rit pilnā sparā. FS Metta/LU komanda spēlē Latvijas Futbola virslīgas turnīrā, kas ir augstākais turnīrs Latvijas futbola dzīvē, un tai ir nepieciešams liels un skaļš atbalsts.

Tieši tādēļ mēs, FS Metta/LU aktīvie fani uzrunājam tieši Tevi, pirmkursniek (lai gan aicinājums noteikti attiecas arī uz vecāko kursu studentiem un LU darbiniekiem)! Ja Tev ir vēlme labi pavadīt laiku futbola spēlēs, doties ar faniem izbraukumā, vai vienkārši iepazīt jaunus cilvēkus un iegūt jaunus draugus, tad aicinām Tevi pievienoties FS Metta/LU faniem. Esam atvērti un jautri cilvēki, kam futbols nozīmē, ko vairāk kā tikai sporta veidu.

Ja Tev ir vēlme mums pievienoties, dziedāt dziesmas un skandināt saukļus FS Metta/LU futbola spēļu laikā, lai dzītu Latvijas Universitātes komandu uz priekšu, dod ziņu FS Metta/LU fanu organizatoram un LU absolventam Raivim Bētam uz e-pastu raivis.bets@gmail.com vai zvani +371 27147428.

Biļešu cenas FS Metta/LU mājas spēlēs (Hanzas vidusskolas laukumā) ir 4 eiro, taču aktīvajiem faniem tā ir bezmaksas.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi, Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.