Iesvētības 2016

Pirms nedēļas, 17.11.2016., notika viens no gada gaidītākajiem pasākumiem – jauno biologu iesvētības. Pēc kārtīgas ballītes Darvina dārzā sekoja attiecīgās sekas – pamatīgas paģiras Mendeļa pagrabā…

 

Lūk, trīs drosmīgu pirmkursnieču pārdomas par iesvētībām:

"Uz iesvētībām sākumā man bija bail iet, man pat bija tāda doma, ka varētu neaiziet, jo nu – iemeslus jau vienmēr var izdomāt, piemēram, pirmssvētku diena, priekšā garās brīvdienas, nākamajā dienā darīšanas utt., bet es tiešām no visas sirds NEnožēloju to, ka tomēr aizgāju. Man patika, ka veckursnieki bija izdomājuši uzdevumus, kur baigi nevajadzēja smērēt drēbes. Emocijas par pasākumu man ir palikušas tikai tās labākās, bet par visu sīkāk nestāstīšu, jo kursabiedri paši varēja ierasties uz iesvētībām un izbaudīt visu uz savas ādas. Paldies veckursniekiem, kas mums šo superīgo vakaru noorganizēja, reāli – bija fun! :)" (Stefānija)

"17. novembris man paliks atmiņā kā diena, kad kļuvu par pilntiesīgu biologu! Došanās uz DAC'u bija satraukuma pilna, jo, kā jau zināms, biologi ir neprognozējami. Pašā sākumā mūsu sejās bija vērojams nemierīgs satraukums, un mierā nevarēja nostāvēt neviens. Kopumā mēs iesaistījāmies dažādos pārbaudījumos, kuri brīžam lika saviebties, taču beigās saliedējāmies savādā un vienojošā dejā, pēc kuras tika dots svinīgais zvērests. Iesvētības, bez šaubām, bija izdevušās, un gandarījums krūtīs neizmērojams. Nemaz nenožēloju, ka devos tur, jo gūtās emocijas paliks atmiņā vienmēr. Nu esam godam iesvētīti, un novēlu nevienam nenobīties no iesvētībām! Paldies, veckursnieki!" (Silva)

“Pirms iesvētībām dažreiz galvā iezagās doma, ka nebūtu jau nekas traks, ja es neaizietu. Pēc pieredzējušu biologu liecībām BioFak iesvētības nebūt nesolījās būt vieglākais pakāpiens studiju uzsākšanas un pilnvērtīga biologa kļūšanas ceļā, taču man ir liels gandarījums par sevi un pārējiem kursabiedriem, kuri, neskatoties uz iepriekšējo iesvētību šausmu stāstiņiem, nenobijās un bez raizēm ar prieku un azartu par kopā būšanu un smaidu uz lūpām devās uz iesvētībām “Paģiras Mendeļa pagrabā”. Šie pārbaudījumi deva mums iespēju saliedēties un sadarboties kā komandai, kā arī iemācīja nepamest kursabiedru grūtībās, bet sniegt palīdzīgu roku. Vēlētos pateikt milzīgu paldies visiem vecāko kursu studentiem un viņu draugiem, kas sarīkoja mums šo pasākumu un mīļi uzņēma lielajā biologu ģimenē!” (Austra)

 

Spriežot pēc acīmredzamā, iesvētības bija izdevušās un pirmkursnieki iesvētīti godam! Paldies drosmīgajiem par uzdrīkstēšanos!

Šis ieraksts tika publicēts Kultūra, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *