LJZA aicina uz diskusiju “Meža inovācijas un nākotnes perspektīvas” Salaspilī!

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība (LJZA) projekta “Latvijas Zaļā sirds” ietvaros aicina uz diskusiju “Meža inovācijas un nākotnes perspektīvas”, kas notiks no š.g. 6. decembrī, plkst. 15:00, Salaspilī. Meža nozares interesenti aicināti pulcēties Latvijas Valsts Mežzinātnes institūta “Silava” bibliotēkas zālē (Rīgas iela 111, Salaspils), lai diskutētu par aktuāliem jautājumiem.

 

Meži vienmēr ir bijusi viena no lielākajām mūsu tautas vērtībām gan ekonomiski, gan garīgi un tā tas būs arī nākotnē, tomēr, lai šīs vērtības saglabātu pēc iespējas labākā stāvoklī, nepieciešams sekot līdzi mūsu meža resursu izmantošanas tempam, konkurētspējas saglabāšanai meža nozarē un arī mežsaimniecības ekoloģiskajiem aspektiem gan pašas mežsaimniecības, gan klimata izmaiņu kontekstā. Par to, ko šajā virzienā dara zinātnieki, kāda ir zinātnes nozīme konkurētspējas saglabāšanā un par meža sektora attīstības iespējām un prognozēm runās pieaicinātie eksperti.

 

Pasākumā piedalīsies LVMI “Silava” direktora vietnieks Ansis Actiņš, pārstāvis no AS “Latvijas Valsts Meži” un dažādas ar mežu saistītas nozares pārstāvoši jaunie zinātnieki: Māris Lauberts un Līga Lauberte no Koksnes ķīmijas institūta, Astra Zaļuma un citi.

 

Diskusijas moderēs Vidzemes Augstskolas rektors Dr. hist. Gatis Krūmiņš.

 

Pasākuma mērķis ir informēt sabiedrību par mežsaimniecības stāvokli Latvijā, tās attīstības tendencēm un par zinātnes lomu un sasniegumiem mūsu konkurētspējas saglabāšanā, tāpat arī sekmēt jauno zinātnieku, uzņēmēju, studējošo u.c. interesentu kontaktu veidošanu, ideju apmaiņu un sadarbību jaunu, inovatīvu produktu/pakalpojumu izstrādē un pilnveidē.

 

Informācijas precizēšanai iespējams zvanīt LJZA valdes priekšsēdētājai Ievai Krūmiņai – tālr. +371 29175735 vai valdes loceklim Vilnim Šķiparam – tālr. +371 22130449 

Vairāk info par LJZA: www.ljza.lv un https://www.facebook.com/Latvijas-Jauno-zin%C4%81tnieku-apvien%C4%ABba-200978969952/?fref=ts

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *