Cik tālu lido tavas domas?

RED BULL DOODLE ART IEVED ZĪMĒŠANU TREŠAJĀ DIMENSIJĀ!

Ir viena lieta, kura ir kopīga visiem studentiem: viņiem ir slēpti mākslas talanti, kad runa ir par zīmēšanu lekciju laikā! Un tā sākas ar pamatiem: pildspalvu un papīru. Māksla tās labākajās izpausmēs!

Zīmēšana ir plaši izplatīts ieradums, kas apvieno studentus un kultūras visā pasaulē. To dara visi! Vairāk kā 50 tūkstoši studenti no vairāk kā 1000 universitātēm no vairāk kā 40 valstīm izrādīs to, kā viņi interpretē Doodle Art. Red Bull Doodle Art sniedz studentiem platformu pārvērst savu iedvesmu un iztēli mākslā. Zīmēšanai nav noteikumu, nav ierobežojumu, tā ir brīvība izpausties.

Red Bull Doodle Art 2017 būs ar aizraujošu starptautisku finālu: Virtuālās Realitātes piedzīvojumu. Katras valsts uzvarētājs tiks pie unikālas iespējas piedalīties Globālajā Finālā aizraujošā norises vietā. Viņus trenēs, kā nākamajā līmenī pacelt savas 3D mākslas iemaņas un radīt savu gala mākslas darbu, zīmējot 3D. Gala mākslas darbus izstādīs Global Virtual Gallery, kur mākslas mīļotāji var pilnībā izbaudīt virtuālās realitātes zīmējumus no visas pasaules! Starptautisko uzvarētāju izvēlēsies tiesnešu kolēģija.

Kas jādara, lai piedalītos?

No 20. marta līdz 2. aprīļa plkst 23:59 iesniedz savu darbu www.redbulldoodleart.com.

No 3. aprīļa līdz 5. aprīļa plkst. 23:59 notiks interneta balsojums. Desmit vairāk balsis saņēmušie darbi tiek finālā. No finālistiem uzvarētāju izvēlēsies žūrija.

Žūrijā ir ielu mākslinieks KIWIE, grupa Carnival Youth un fotogrāfs Arturs Pavlovs. Apbalvošana un afterparty notiks klubā Coyote Fly, sākums 23:00.

Piesaki savu Doodle zīmējumu jau tagad! www.redbulldoodleart.com

 

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *