Talka LU Botāniskajā dārzā!

Aicinām Tevi uz Studentu pavasara talku LU Botāniskajā dārzā!

No putekļiem ārā, no dūmiem

Mūs ziedošais pavasars sauc;

Gals bēdām un sirdēstiem drūmiem,

Vēl pasaulē prieku ir daudz.

/Eduards Veidenbaums/

Pavasara skaistajā laikā tā vien gribas uzkavēties svaigā gaisā un baudīt skaisto visapkārt, jo tikai reti kurš spēj mierīgi nosēdēt mājās. Pavasaris ir laiks, kad norisinās tradicionālais un studentu vidū ļoti iemīļotais pasākums – Studentu pavasara talka. Šogad Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina uz Studentu pavasara talku sestdien, 22. aprīlī, kas norisinās Vislatvijas Lielās talkas ietvaros Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā Kandavas ielā 2.

Šī gada Studentu pavasara talkas ietvaros LU SP aicina studentus, mācībspēkus, draugus no citām augstskolām un visus, kuri vēlas labi pavadīt laiku, uz kopīgu pastrādāšanu un pēcāk – pikniku un atpūtu pēc darba, kad muzikāli visus izklaidēs pašmāju “Dušas dziedoņi” (The Shower Singers), kā arī būs iespēja bez maksas apmeklēt Tauriņu māju.

Talkas sākums paredzēts plkst. 11.00. Talcinieki tiks nodrošināti ar atkritumu maisiem, darbarīkiem un cimdiem, bet noteikti nekautrējies ņemt līdzi savus darba rīkus un cimdus, jo darba rīki un cimdi būs ierobežotā skaitā, turklāt tā darbi ritētu vēl raitāk!

Paralēli talkai norisināsies ikgadējās sacensības par aktīvākās fakultātes titulu, tāpēc līdzi aicini arī savus kursa biedrus un citus fakultātes biedrus. Biologi, pierādām sevi! Fakultāte, kura sevi talkā būs pārstāvējusi ar vislielāko studentu un mācībspēku skaitu, iegūs pārsteiguma balvu.

Līdz talkas vietai LU Botāniskajā dārzā (Kandavas iela 2) var nokļūt ar:

  • 4; 4z; 37; 41; 21; 38; 46; 54 autobusu;
  • 9; 25 trolejbusu;
  • 4. Tramvaju (pietura: Dzirciema iela).

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *