Wings for Life World Run

Biologi, jau rīt!

Te ir Tava iespēja kļūt par varoni un piedzīvot dienu, kuru nekad neaizmirsīsi!

Pievienojies savas universitātes komandai Wings for Life World Run skrējienam 2017.gada 7.maijā, un pārstāvi savu augstskolu pret citām studentu komandām visā pasaulē. Tu spēsi reāli palīdzēt cilvēkiem ar mugurkaula traumām.

2017.gada 7.maijs varētu būt vienkārši kārtējā svētdiena vai arī tā varētu būt diena, kurā Tu kļūsti par starptautisku varoni Wings for Life World Run Student Challenge ietvaros.

Šobrīd studenti visā pasaulē pievienojas savām universitāšu komandām labdarības skrējienā, kuru visi visā pasaulē sāks vienlaikus, pakaļ viņiem dzenoties kustībā esošai finiša līnijai (virtuālai ķērājmašīnai).

Kā daļa no savas universitātes komandas, Tu ne tikai piedalies labdarības skrējienā, bet piedalies, bet arī piedalīsies starptaustiskajā studentu izacinājumā (Wings for Life World Run Student Challenge), kura uzvarētājs saņem bezmaksas ceļojumu uz JEBKURU 2018. Wings For Life World Run posmu pasaulē pēc Tavas izvēles.

Kā reģistrēties?

1. Savā Android vai iOS mobīlajā ierīcē ielādē aplikāciju “Wings for Life World Run”

2. Reģistrējies Latvijas Universitātes komandai https://teams.wingsforlifeworldrun.com/int/en/9366189be4c4479bbe56c4a4ed175863

Tagad par to kustīgo finiša līniju, “Catcher Car”: Katrā pasākuma norises vietā, Catcher Car ķer skrējējus. (Ar aplikācijum, tā būs Virtual Catcher Car.) Nav nekā tāda, kā adrenalīna pieplūdumus kad tuvojas Catcher Car, un daudzi cilvēki aizskrien tālāk nekā jebkad būtu sapņojuši! Ja tu esi tas vīrs vai dāma, kurš noturas priekšā Catcher Car tālāk par jebkuru citu Student Challenge skrējēju visā pasaulē, tu iegūsi savai skolai iespēju palielīties, jo tiksi kronēts par globālo Student Challenge uzvarētaju!

Tev jābūt esošajam studentam universitātē, kuras komandai esi pievienojies.

Neesi skrējējs? Tu tāpat vari pārstāvēt savu skolu Challenge un aizvadīt lielisku dienu ar draugiem. Wings for Life World Run ir ideāli atbilstošs visām spējām, jo ar Catcher Car, visi noslēdz sacīksti. Vairāk kā 130 tūkstoši cilvēku piedalījās pagājušajā gadā, un tie kurus noķēra agri vienkārši sāka svinēt savus sasniegumus ātrāk.

Un te ir galvenais iemesls, kāpēc jāpiedalās: 100% dalības maksu un ziedojumu Wings for Life World Run tieši nonāks izpētei, kuras mērķis atrast veidu, kā mugurkaula traumu ārstēt. Tātad neatkarīgi no tā cik tālu no cik tālu, aizskriesi, aiziesi vai aizbrauksi ratiņkrēslā, tu patiešām būsi varonis.

Neredzi savu universitāti sarakstā, bet tāpat vēlies palīdzēt cilvēkiem ar mugurkaula traumu? Lejupielādē aplikāciju App Store vai Google Play, vai reģistrējies skrējienam pasākuma norises vietā apmeklējot www.wingsforlifeworldrun.com.

Par Wings for Life mugurkaula izpētes fondu

Miljoniem cilvēku visā pasaulē ir atkarīgi no ratiņkrēsla pēc mugurkaula traumas. Visbiežāk – satiksmes negadījuma vai kritiena rezultātā. Wings for Life ir bezpeļņas mugurkaula izpētes fonds ar misiju rast mugurkaula traumu ārstēšanas iespējas. Kopš 2004.gada, Wings for Life ir atbalstījuši dzīvi mainošus izpētes projektus un klīniskos pētījumus visā pasaulē. Lai arī tā izārstēšanu vēl jāatklāj, notiek patstāvīgs progress. Pilnīgi visi Wings for Life World Run dalības maksas ienākumi un ievāktie līdzekļi no šī globālā skriešanas pasākuma palīdzēs sasniegt Wings for Life galveno mērķi. Katrs Wings for Life World Run un ar Wings for Life World Run App veiktais solis, ir solis pareizajā virzienā – www.wingsforlife.com

Par Wings for Life World Run

Vienā dienā katru gadu Wings for Life World Run vienlaikus norisinās vairākās vietās un caur aplikāciju visā pasaulē, visiem sākot vienā laikā, neatkarīgi no diennakts stundas, visiem esot ar vienu mērķi – gūt līdzekļus Wings for Life Foundation.

Dalībnieki skrien tik tālu cik spēj, līdz viņiem garām paiet kustīgā finiša līnija – ķērājmašīna jeb “Catcher Car”, kura dzenas pakaļ skrējējiem pa trasi, ar laiku palielinot savu ātrumu, līdz noķerti visi skrējēji. Šī kustīgā finiša līnija ļauj jebkādu spēju dalībniekiem noslēgt skrējienu – lēnākos apsteidz jau agri, bet pēdējais vīrietis un sieviete, kurus noķer pēc starta pasākuma norises vietā, tiek pasludināti par Wings for Life World Run čempioniem.

100% dalības maksu ieņēmumi un ziedojumi tiek vērsti meklējumiem rast mugurkaula traumu ārstēšanas iespējas; un tikai trīs gados, kopš tas 2014.gadā notika pirmo reizi, World Run piesaistījis vairāk kā 280,000 cilvēkus no 193 valstīm, lai skrietu vairāk kā 38 valstīs sešos kontinentos. Kopā viņi savākuši €13,8 miljonus eiro, veicot vairāk kā 2,8 miljonus kilometru.

Wings for Life World Run App

Wings for Life World Run App ļauj ikvienam, jebkurā vieta pasaulē, pievienoties globālajai kustībai, pat ja viņi nevar ierasties uz kādu no pasākuma norises vietām. Aktivizējot aplikāciju uz sava telefona, skrējējs var piedalīties Wings for Life World Run, tikt izsekots ar virtuālo Catcher Car, tajā pašā laikā kā visi pārējie Wings for Life World Run skrējēji visā pasaulē.

Partneri

Wings for Life World Run lepni par atbalstu no Puma un BF Goodrich.

www.wingsforlifeworldrun.com 

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *