Pirmkursniek! Neapmaldies universitātē un izvēlies sev mentoru!

Uzsākot studiju gaitas, Tev pavisam noteikti radīsies vairāki jautājumi, kas attiecas uz Tavas fakultātes telpām, pasniedzējiem, sistēmu, kādā tiek strādāts, galvenajiem noteikumiem, LUISu un e-studijām, pašpārvalžu sistēmu, bibliotēkām, tradīcijām un daudz ko vēl.

Lai vieglāk rastu atbildes uz šiem jautājumiem, LU Studentu padome aicina Tevi izvēlēties savu mentoru – kādu vecākā kursa studentu, kurš jau reizi šim visam ir gājis cauri un tagad vēlas palīdzēt tieši Tev! 

Lai izvēlētos savu mentoru, apmeklē vietni mentors.lu.lv, kurā, izvēloties savu fakultāti un studiju programmu, ieraudzīsi sarakstu ar vairākiem kandidātiem. Veic savu izvēli un, kad nospiedīsi pogu “Dabūt mentoru”, automātiski saņemsi apstiprinājuma e-pastu. Tālāk gaidi ziņu no sava mentora!

Vietne būs aktīva līdz pat 30. septembrim, taču vēlams izvēli veikt jau tagad, jo mentori nepacietībā jau gaida! Ja vēl nezini, vai nepieciešams izmantot šo iespēju, aicinām Tevi 31. augustā apmeklēt pasākumu “Iepazīsti LU”, kur 11:00 tiks stāstīts par sistēmas būtību un ieguvumiem.

Izmantot šo iespēju vari arī, ja iepriekš jau esi iejuties studenta ādā.

 

Vairāk informācijas: http://www.lu.lv/zinas/t/47708/ 

 

Jautājumu gadījumā raksti uz jurgis.kalnins@lusp.lv

 

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *